MKTG SR - pasek na kartach artykułów

1/4 Pucharu Polski: Podbeskidzie wygrało z Wisłą!

KLM
Megasensację sprawili piłkarze z Bielska-Białej pokonując w Krakowie wicemistrzów Polski 1:0

Piłkarze wicelidera I ligi bez respektu rozpoczęli mecz z utytułowanym rywalem. Dość powiedzieć, że w pierwszej połowie to bielszczanie dyktowali warunki gry i stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia gola.

Po przerwie do głosu doszli wiślacy, którzy przejęli inicjatywę i coraz częściej zagrażali bramce Richarda Zajaca. Trener Robert Kasperczyk miał jednak świetnie przygotowana taktykę - zmiana Roberta Demjana na szybkiego Piotra Malinowskiego.

Efekt? W 88 minucie popularny "Malina" wykorzystał podanie Frantiska Metelki , ograł golkipera Wisły i zdobył jedynego gola w tym meczu. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

Sensacja stała się faktem. Rewanż w Bielsku-Białej 16 marca.