Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego....

  Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego. Kto prowadzi? WYNIKI

  BP

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego. Kto prowadzi? WYNIKI
  50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego GŁOSOWANIE + WYNIKI. Zmiana na pozycji lidera. W czwartek najwięcej głosów miała Małgorzata Mańkę-Szulik, prezydent Zabrza, która wyprzedza Beatę Drzazgę, szefową firmy BetaMed
  Wybieramy 50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego. Kto prowadzi? WYNIKI
  Trwa plebiscyt Dziennika Zachodniego "50 najbardziej wpływowych kobiet województwa śląskiego". W ten sposób chcemy docenić kobiety, które odnosiły sukces w biznesie, działalności charytatywnej, sportowej czy naukowej. Wachlarz dyscyplin jest naprawdę szeroki. Bowiem kobiety doskonale radzą sobie na wszystkich możliwych płaszczyznach.

  W czwartek o godz. 15.30 liderką głosowania była Małgorzata Mańkę-Szulik, wieloletnia prezydent Zabrza i szefowa GZM (10587 głosów).
  Druga była Beata Drzazga, założycielka i szefowa medycznej firmy BetaMed działającej w całym kraju. Zdobyła 9707 głosów. Na podium znajdowała się jeszcze Teresa Jonas, właścicielka Centrum Dystrybucji chemii i kosmetyków “BŁYSK”- czołowego dystrybutora tej branży w Polsce oraz firmy Developerskiej Błysk Investment Group.

  KLIKNIJ, ŻEBY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE KANDYDATKI I WEŹ UDZIAŁ W PLEBISCYCIE

  Jednak nazwisko liderki może się jeszcze nieraz zmienić. Wszystko w Waszych rękach - drodzy Czytelnicy. Głosować można wysyłając SMS pod numer 72355 z prefiksem na wybraną kandydatkę (np. DZNWK.10). Koszt jednego SMS-a to 2,46 z VAT.

  Głosowanie SMS-owe potrwa do 24 marca br. do godz. 11.59. Spośród 50 najbardziej wpływowych kobiet kapituła wybierze 10 pań, które zasługują na szczególne wyróżnienie. Laureatki Kapituły poznamy podczas gali plebiscytu 8 kwietnia.


  *Salon Maserati w Katowicach otwarty! Poznaj tajemnice legendarnych samochodów
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   50 wplywowych kobiet

   Marek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Proponuje Doradczynie z MOPS MYslowice ktore swoim dzialaniem powoduja ze kobiety ""pokrzywdzone '' poprzez doradztwo papug w sadach doprowadzaja mezow do bankructwa po orzeczeniach sadow i...rozwiń całość

   Proponuje Doradczynie z MOPS MYslowice ktore swoim dzialaniem powoduja ze kobiety ""pokrzywdzone '' poprzez doradztwo papug w sadach doprowadzaja mezow do bankructwa po orzeczeniach sadow i zajeciach komorniczych ,cwane menopauzy a ''zony ''laduja w przytulku na chwale MOPS niech ich szlag trafi ,szmatyzwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama