Gwarancja udanej konferencji

  Gwarancja udanej konferencji

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Gwarancja udanej konferencji
  1/4
  przejdź do galerii
  Siedem komfortowo wyposażonych sal konferencyjnych czeka na wszystkich, którzy pragną, by organizowane szkolenia na trwałe zapisały się w pamięci pracowników. Unikatowe położenie naszych ośrodków, dogodna liczba miejsc parkingowych, to magnes dla tych, którzy chcą przeprowadzić spotkanie w imponującej, ekologicznej scenerii.
  Nasz Park Technologiczny Ekoenergia Woda-Bezpieczeństwo administruje centrami konferencyjnymi, które znajdują się w dwóch kluczowych miejscach regionu. Pierwsze z nich usytuowane jest w centrum aglomeracji, przy ulicy Żeliwnej 38 w Katowicach, drugie w zamkniętym obiekcie Ekocentrum, bezpośrednio nad brzegiem „śląskiego morza” w Goczałkowicach Zdroju przy ulicy Jeziornej 86.

  Żeliwna 38 komfort dla firm
  Żeliwna 38 w Katowicach, to blisko 500 metrów kwadratowych nowoczesnych przestrzeni konferencyjnych znajdujących się w dwóch budynkach. To cztery obiekty biurowe, z których skorzystać mogą nawet najbardziej wymagające firmy.

  Nasz Park oferuje cztery sale - dwie o wymiarach 83 oraz 51 m² przy ulicy Żeliwnej 38 A oraz dwie o powierzchni 220 i 50 m² (Żeliwna 38 B). Reprezentacyjna, największa z nich, z widokiem na zielone płuca Śląska, wyposażona jest w kabiny dla tłumaczy symultanicznych.

  Organizacja konferencji przy Żeliwnej 38 to prawdziwa przyjemność zarówno dla wykładowców, jak i uczestników. Doskonałe położenie (bezpośrednio przy autostradzie A4 oraz blisko DTŚ) i wystarczająca liczba miejsc parkingowych to korzyści niedostępne w innych centrach konferencyjnych stolicy aglomeracji katowickiej. Atutem dla naszych gości jest mini park zieleni, wraz z oczkiem wodnym i grillem oraz samochodową myjnią.

  Konferencje marzeń nad „śląskim morzem”
  Goczałkowickie Ekocentrum to komfortowo wyposażone, trzy widokowe salki konferencyjne o wymiarach 60, 30, 25 metrów kwadratowych. Kameralny ośrodek stanowi „perełkę” na mapie regionu, ze względu na usytuowanie nad samym brzegiem Jeziora

  Goczałkowickiego. Uczestnicy spotkań, szkoleń, sympozjów i konferencji mogą dodatkowo popływać słynną „Uśką” - stateczkiem badawczym Uniwersytetu Śląskiego, spróbować świeżych ryb ze zbiornika, a także zjeść coś smacznego z grilla oraz poznać historię największego zbiornika wody pitnej południowej Polski.

  Wszystkie firmy zainteresowane organizacją prestiżowych szkoleń zapraszamy na nasze strony internetowe: www.ekoenergiasilesia.pl, www.zeliwna38.pl, do polubienia naszych fanpage na Facebooku: Żeliwna 38 oraz Ekocentrum Centrum Badawczo- Edukacyjne oraz do kontaktu telefonicznego pod numerem 32 220 80 71, lecz przede wszystkich osobistych odwiedzin w Katowicach przy ulicy Żeliwnej 38.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama