II Siemianowicki Bieg Świetlików za nami

  II Siemianowicki Bieg Świetlików za nami

  BW

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  II Siemianowicki Bieg Świetlików za nami
  1/20
  przejdź do galerii

  ©Łukasz Dyguś

  Za nami pierwszy weekend tego lata. W Siemianowicach Śląskich Noc Świętojańską obchodzono na sportowo. MK Team zorganizował II Siemianowicki Bieg Świetlików, czyli imprezę biegową, która odbyła się nad stawem Rzęsa.
  Po ubiegłorocznym sukcesie biegu świetlików organizatorzy zdecydowali, by rozszerzyć formułę imprezy. W tym roku, poza znanym już śląskim biegaczom biegiem głównym na 5 lub 10 km, odbyły się animacje, zawody dla dzieci i warsztaty. Po raz pierwszy również zespół MK Team przygotował propozycję dla całej rodziny - Rodzinną Sztafetę Świetlików.

  - II Siemianowicki Bieg Świetlików był idealną okazją do powitania lata - mówi Klaudia Kapica z MK Team.
  - Choć zapisy na imprezę zostały zamknięte dwa tygodnie przed startem biegu, zaprosiliśmy całe rodziny do kibicowania najbliższym i spędzenia z nami tego wyjątkowego wieczoru. Było pięknie, romantycznie, sportowo i głośno. Po prostu rewelacyjnie. W sumie, w ramach Festiwalu Świetlików, odbyło się 12 biegów - dodaje Klaudia Kapica.

  W ramach festiwalu odbyły się biegi na dystansie 5 i 10 km oraz Nordic Walking na dystansie 5 km. Do udziału w II Siemianowickim Festiwalu Świetlików zaproszeni byli również najmłodsi, którzy mieli do pokonania 200, 400, 600 oraz 800 metrów. Na wszystkich uczestników biegu czekało wiele atrakcji i nagród. Nagrodzeni zostali nie tylko zwycięzcy, ale też najszybsi siemianowiczanie i osoby, które ustroiły się w najpiękniejsze wianki.
  Zobacz galerię
  To już druga impreza zorganizowana w ramach Grand Prix MK Team. Przed nami III Siemianowickie Nocne Marki, które odbędą się 28 października oraz IV Bieg Mikołajkowy w Katowicach 3 grudnia.

  Zdjęcia publikujemy dzięki uprzejmości: MK Team oraz Łukasz Dyguś.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama