Julia Gryc po castingu w Galerii Katowickiej... rozpoczęła...

  Julia Gryc po castingu w Galerii Katowickiej... rozpoczęła światową karierę

  zal/mat. prasowe

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Julia Gryc po castingu w Galerii Katowickiej... rozpoczęła światową karierę
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Monika Korczak-Brzyska

  Czternastoletnia Julia Gryc z Bytomia, zwyciężczyni castingu realizowanego w ramach Katowice Fashion Week Galerii Katowickiej, rozpoczęła światową karierę. Teraz trenuje pod okiem specjalistów modelingu, zrealizowała sesję zdjęciową do magazynu Glamour oraz wymarzony wyjazd do Stanów Zjednoczonych...
  Julia Gryc z Bytomia po castingu w Galerii Katowickiej... rozpoczęła światową karierę

  W niespełna trzy miesiące od pojawienia się na wybiegu w Galerii Katowickiej Julia leci na spotkania z agentami do Hollywood i, asystując znanej top modelce, do Miami na swój pierwszy międzynarodowy kontrakt reklamowy.

  – Jak młoda bytomianka trafiła do wielkiego świata mody? Julia zawsze nieśmiało marzyła o pracy modelki. Piękna, wysoka, z błyskiem w oku. Rodzice Julii postawili jednak warunek – musi skończyć 14 lat zanim spróbuje swoich sił w świecie mody. Z urodzinami Julii zbiegło się Katowice Fashion Week w Galerii Katowickiej. Oficjalna część wydarzenia jeszcze się nie rozpoczęła, a Julia już zwróciła na siebie naszą uwagę – mówi Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models i managerka Julii Gryc.


  Wydarzenie pod nazwą Katowice Fashion Week w Galerii Katowickiej odbyło się w październiku ubiegłego roku, Kandydatów na modelki i modeli w Galerii Katowickiej oceniali: Joanna Krupa – modelka i aktorka, jurorka popularnego programu Top Model, Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu Glamour, Małgorzata Leitner, właścicielka agencji Avant Models partnera programu Top Model, reprezentująca takie gwiazdy jak: Joanna Krupa, Kasia Struss i Zosia Nowak oraz Ylan Anoufa, dyrektor artystyczny Fashion TV oraz główny projektant francuskiej marki Maison Anoufa założonej w 1940 roku.

  – Wysoki poziom imprezy, jaką jest Katowice Fashion Week musi mieć swoje odzwierciedlenie w profesjonalizmie pracy nawet kiedy gasną światła jupiterów. Tak się zadziało w przypadku kariery Julii. Dwudniowe wydarzenie w Galerii Katowickiej nie było tylko chwilowym spotkaniem z modą, ale prawdziwą trampoliną, która rozpoczęła wielką przygodę w światowym modelingu. Z wybiegu w Galerii Katowickiej przez szkolenia modelingowe, sesję na łamach magazynu Glamour, a następnie kontrakt w Miami, w zaledwie trzy miesiące, bez żadnych wcześniejszych doświadczeń w modelingu – to naprawdę wyjątkowy wyczyn. Jestem dumni z Juli, jej ciężkiej pracy, ale też całego zespołu zaangażowanego w Katowice Fashion Week, a w szczególności doskonałej pracy, jaką wykonało Avant Models – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. marketingu i PR Galerii Katowickiej.


  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama