Ważne
  Masło Orzechowe BIO – 100% orzecha w orzechu!

  Masło Orzechowe BIO – 100% orzecha w orzechu!

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Masło Orzechowe BIO – 100% orzecha w orzechu!
  Masło orzechowe to produkt niezwykle bogaty w składniki odżywcze. Doskonała konsystencja rozpływająca się w ustach, przyjemny smak na języku. Do tego kalorie, które potrafią odchudzać i mnóstwo składników odżywczych. A wszystko z upraw ekologicznych w doskonałej jakości bez dodatku cukru i soli. Takie jest masło orzechowe 100% BIO z orzechów ziemnych prażonych.
  Masło Orzechowe BIO – 100% orzecha w orzechu!
  ZOBACZ KONIECZNIE:
  100% BIO MASŁO ORZECHOWE BEZ DODATKU OLEJU PALMOWEGO , CUKRU I SOLI


  Masło orzechowe BIO 100% orzechów arachidowych jest wytwarzane bez dodatku cukru, bez dodatku oleju palmowego i bez dodatku soli. To niezwykle zdrowe i rozpływające się w ustach masło orzechowe, można nabyć na stronie lidera naturalnych suplementów – Wish Pharmaceutical.

  Takie masło orzechowe zawiera 100% prażonych orzechów arachidowych. Więcej o produkcie tutaj: http://zdrowiemarket.pl/41-produkty-bio.

  Masło orzechowe w czystej postaci
  Masło orzechowe masłu nierówne. Najzdrowsze masło orzechowe ma w swoim składzie tylko orzechy arachidowe (ziemne). Takie masło orzechowe nie zawiera soli, która wpływa na nadciśnienie, niezdrowego cukru oraz oleju palmowego.

  Ten ostatni występuje w marketowych masłach orzechowych w postaci utwardzonej, obfitującej w niezdrowe oleje TRANS. Takie masło orzechowe oprócz wartości odżywczych ma również działanie przeciw zdrowiu. Oleje Trans, przebadane dokładnie przez naukowców, wpływają na rozwój chorób układu krążenia (miażdżycy), cukrzycy a nawet nowotworów.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  100% BIO MASŁO ORZECHOWE BEZ DODATKU OLEJU PALMOWEGO , CUKRU I SOLI  Masło orzechowe 100% BIO i niezwykły smak
  Tymczasem orzechy arachidowe nie potrzebują w ogóle dodatku obcego tłuszczu. Same obfitują w oleje nienasycone, ważne dla prawidłowej pracy serca. Takie naturalne masło

  orzechowe ma szlachetny smak, a na jego powierzchni widać aromatyczny olej, który po wymieszaniu staje się częścią masła.

  Olej arachidowy można również odlać z masła orzechowego i spożytkować jako smaczny składnik dressingu do sałatek. Masło orzechowe 100% BIO zawiera niewielkie ilości tłuszczów nasyconych. Za to jest doskonałym źródłem białka i błonnika. Masło orzechowe BIO 100% jest niezwykle bogate w kwas foliowy. Orzechy ziemne (arachidowe) zawierają najwięcej tego kwasu wśród wszystkich orzechów.

  Masło orzechowe 100% BIO na zdrowie!
  Masło orzechowe zawiera magnez, fosfor i wapń. Orzechy ziemne bogate są również w miedź, potrzebną organizmowi do wytwarzania czerwonych krwinek oraz do transportu i wchłaniania żelaza. Masło orzechowe 100% BIO posiada również rekordową ilość witaminy B3 (niacyny), która wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego.

  Masło orzechowe BIO 100% jest również bogate w witaminę młodości – czyli witaminę E, która jest silnym przeciwutleniaczem, przeciwdziałającym procesom starzenia. Cierpka w smaku skórka zawiera cenne polifenole i flawonoidy, które mają zdolność usuwania szkodliwych wolnych rodników.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  100% BIO MASŁO ORZECHOWE BEZ DODATKU OLEJU PALMOWEGO , CUKRU I SOLI


  Masło orzechowe 100% BIO – sprawdzony produkt
  Masło orzechowe to niezwykle cenny składnik diety. Wspomaga trawienie, funkcjonowanie układu nerwowego i przeciwdziała procesom starzenia. Jednak takie właściwości ma tylko masło orzechowe najwyższej jakości. Takie, które zawiera 100% orzechów i produkowane jest bez dodatku cukru, bez dodatku soli i niezdrowych olejów utwardzanych.

  Takim masłem jest Masło orzechowe 100% BIO z orzechów ziemnych (arachidowych) prażonych. Masło dostępne jest w sklepie internetowym Wish Pharmaceutical, firmy od lat specjalizującej się w naturalnych produktach wspomagających zdrowie i odchudzanie. Więcej o produkcie tutaj: http://zdrowiemarket.pl/41-produkty-bio.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama