Pijany mężczyzna zaatakował ratowników medycznych

  Pijany mężczyzna zaatakował ratowników medycznych

  red

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Pijany mężczyzna zaatakował ratowników medycznych
  Za naruszenie nietykalności cielesnej odpowie w najbliższym czasie 24-letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna ten podczas udzielania mu pomocy medycznej w karetce, będąc pod wpływem alkoholu zaatakował ratowników oraz wykrzykiwał wobec nich słowa wulgarne.
  Pijany mężczyzna zaatakował ratowników medycznych
  Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  W niedzielę tuż po północy dyżurny kamieńskiej komendy został powiadomiony o tym, że w Dziwnowie przy ul. Parkowej leży młody mężczyzna w stanie nieprzytomności. Załoga Pogotowia Ratunkowego, skierowana na miejsce interwencji zabrała młodzieńca do karetki. Jednak 24-latek podczas udzielania mu pomocy medycznej naruszył nietykalność cielesną ratowników. Mężczyzna wypiął się z pasów, rzucił w kierunku ratowników. Uderzył w twarz jednego z nich, a drugiego z udzielających mu pomocy kopnął w brzuch.

  Skierowany na miejsce patrol interwencyjny zatrzymał awanturnika, gdyż ten znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Wykonane w tej sprawie czynności pozwoliły na ustalenie, że zatrzymanym jest 24-letni mieszkaniec Dziwnowa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W najbliższym czasie sprawca za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

  Zobacz także: Krwawe porachunki w Dąbiu. Wpadli z siekierami. Nie żyje mężczyzna  Polecamy na gs24.pl:

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama