Tychy: mężczyzna zasłabł na ulicy. Świadkowie udzielili...

  Tychy: mężczyzna zasłabł na ulicy. Świadkowie udzielili pierwszej pomocy

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zdjęcie: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

  Zdjęcie: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze ©112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

  "6 października około godziny 15.35 przy oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Jana Pawła II w rejonie ronda Cassino ( Grota Roweckiego – Jana Pawła II – Dmowskiego) doszło do zasłabnięcia 62 letniego mężczyzny" - informuje serwis 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze.
  Zdjęcie: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

  Zdjęcie: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze ©112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

  "W miejscu zdarzenia zatrzymał się będący po służbie strażak KM PSP Tychy kpt. Witold Stanek, będący po dyżurze ratownik medyczny i jeden z naszych reporterów Krzysztof Derewońko (strażak OSP) - czytamy na 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze. Cała trójka przystąpiła do zabezpieczenia miejsca zdarzenia wraz ze świadkami zdarzenia, a następnie do udzielenia pierwszej pomocy oraz przeprowadzili resuscytację krążeniowo – oddechową, ponieważ u mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia.
  Na miejsce po kilku minutach dotarł ZRM (P). Ratownicy medyczni wraz z tymi osobami kontynuowali walkę o życie mężczyzny. Po około 10 minutach funkcje życiowe udało się przywrócić. Dodatkowo na miejsce wezwany został dodatkowy ZRM (S) oraz patrol Policji. Na czas działań ratowniczych zablokowany został prawo skręt z ulicy Dmowskiego w Jana Pawła II. Przybyły na miejsce lekarz zdecydował o natychmiastowym przewiezieniu mężczyzny do szpitala. Mężczyzna w stanie krytycznym trafił pod fachową opiekę. W szpitalu trwa dalsza walka o jego życie".
  POLECAMY TWOJEJ UWADZE

  Czy rozumiesz gwarę uczniów? To jest wyzwanie! ROZWIĄŻ QUIZ  Zadyma na meczu Górnik - Piast. Kibole zepsuli święto ZDJĘCIA + WIDEO  Ile zarabiają prostytutki na Śląsku i za co RAPORT  NOGA Z GAZU: Raport z dróg Patryka Drabka


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo