Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 0:3. Trzecia z rzędu porażka zawiercian ZDJĘCIA

Wiktoria Żesławska
PGE Skra Bełchatów wygrywa z Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3.   Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
PGE Skra Bełchatów wygrywa z Aluron CMC Warta Zawiercie 0:3. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Wiktoria Żesławska
W niedzielę, o 14:45 w zawierciańskiej Jurajskiej twierdzy zmierzyły się drużyny Alurron CMC Warta Zawiercie oraz PGE Skra Bełchatów. Spotkanie zapewniło sporo emocji, ale powód do świętowania mieli kibice z Bełchatowa. Ich zespół wrócił do domu z trzema punktami, a zawiercianie doznali trzeciej z rzędu porażki w PlusLidze. Zobaczcie zdjęcia z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów.

W niedzielę, 29 listopada o godzinie 14:45, w hali w Zawierciu rozległ się pierwszy gwizdek spotkania Aluron CMC Warty Zawiercie oraz PGE Skry Bełchatów. Drużyna gości, zrewanżowała się, za przegraną z Zawierciem w Bełchatowie i wrócili do domu z trzema punktami. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Skry.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z MECZU ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE - PGE SKRA BEŁCHATÓW

Pierwszy set dla gości

W Jurajskiej Twierdzy, chwilę po pierwszym gwizdku, pierwszy punkt zdobyła drużyna gości. Set był bardzo wyrównany, do 12 punktu udało się wypracować remis. Niestety, im dalej tym więcej błędów pojawiło się po stronie Jurajskich Rycerzy. Tak jak pierwszy punkt, dały set należał do drużyny PGE Skra Bełchatów, która zwyciężyła 25:15.

As Bełchatowa i 2:0 dla Skry

W drugim secie obydwie drużyny pokazały naprawdę dobrą grę. Coraz mniej błędów, więcej bloków i punktowych zagrywek po stronie Rycerzy. Także bardzo spektakularny as w wykonaniu Pawła Halaby, który po raz pierwszy w żółto zielonych barwach pojawił się w wyjściowej szóstce. Niestety, pomimo zaciętej walki, trochę zabrakło i Rycerze przegrali po asie serwisowym Karola Kłosa, 22:25.

Kolejna porażka Jurajskich Rycerzy

Aż do połowy trzeciego seta drużyny były blisko siebie, choć przewaga należała do Aluron CMC Warta Zawiercie. Sporo błędów po stronie Aluronu, które zapewniły zwycięstwo drużynie z Bełchatowa. Ostatni set spotkania zakończył się wynikiem 19:25, po błędzie Grzegorza Boćka. Skra Bełchatów wraca do domu z trzema punktami, a Aluron poniósł kolejną porażkę we własnej hali. MVP spotkania został Krzysztof Filipiak.

Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)