Górnik - Zawisza 3:2. Szczęście mimo pudła Przybylskiego [PUDŁO Z KARNEGO]

Redakcja
Górnik - Zawisza. Pudło z karnego Mariusza Przybylskiego
Górnik - Zawisza. Pudło z karnego Mariusza Przybylskiego Arek Gola
Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 3:2. Zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu zapewnił Radosław Sobolewski. Stresów byłoby mniej, gdyby wcześniej karnego na gola zamienił Mariusz Przybylski. ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO

Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie z Zawiszą Bydgoszcz 3:2. Jako pierwsi prowadzenie objęli goście. W 5. minucie rzut karny wykorzystał Bernardo Vasconcelos. Chwilę później był już remis. Błyskawicznie wyrównał Rafał Kosznik. Kolejne gole padły w drugiej połowie meczu. Tuż po jej rozpoczęciu Mateusz Zachara dopisał się do listy strzelców, dzięki fenomenalnemu uderzeniu z dystansu. Bydgoszczanie odpowiedzieli w 69. minucie "Jedenastkę" wykorzystał Sebastian Dudek. Trzy punkty podopiecznym Adama Nawałki zapewnił już w doliczonym czasie gry Radosław Sobolewski.