Interpol zatrzymał poszukiwanego 27-latka, który uciekł do...

  Interpol zatrzymał poszukiwanego 27-latka, który uciekł do Anglii z Cieszyna

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Policja

  Policja ©ARC

  Dzięki informacjom uzyskanym przez policjanta z zespołu do spraw poszukiwań Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy, „wpadł” 27-latek poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Mieszkaniec Cieszyna został zatrzymany na terytorium Wielkiej Brytanii przez funkcjonariuszy biura Interpolu, a następnie deportowany do naszego kraju.
  Policja

  Policja ©ARC

  Mieszkaniec Cieszyna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania wpadł w Manchesterze.

  Teraz najbliższe lata spędzi za więziennymi murami. W minionym miesiącu policjanci z Cieszyna zatrzymali łącznie 10 osób poszukiwanych listami gończymi, w tym dwie Europejskim Nakazem Aresztowania...

  Policjanci z Zespołu do spraw Poszukiwań Wydziału Kryminalnego cieszyńskiej komendy tylko we wrześniu zakończyli 9 postępowań w sprawie osób poszukiwanych listami gończymi.
  Jeden z nich został namierzony przez stróżów prawa z wiślańskiego komisariatu. Wśród zatrzymanych znaleźli się dwaj obywatele Czeskiej Republiki. Jeden z nich był poszukiwany przez cieszyński sąd. Drugiego poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania policjanci przekazali do Zakładu Karnego w Czechach.

  Kolejny poszukiwany ENA wpadł w Wielkiej Brytanii. Namierzył go tam jeden z policjantów z cieszyńskiej policji pracujących w Zespole Poszukiwań. Dzięki jego zaangażowaniu i wnikliwie przeprowadzonej pracy operacyjnej mieszkaniec Cieszyna został zatrzymany. 27-latek był poszukiwany trzema listami gończymi od 2007 roku. Cieszynianin ma na swoim koncie m.in. przestępstwa przeciwko mieniu.

  Policjant przekazał informacje do Wydziału Koordynacji Poszukiwań Międzynarodowych BMWP KGP. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca jego pobytu doprowadziły do zatrzymania mężczyzny przez Biuro Interpolu w Manchesterze. Konwojowany samolotem, został przekazany polskim policjantom. Od razu trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę więzienia.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
  *KULTOWADZIELNICA: Wybierz swoją dzielnicę i zagłosuj w plebiscycie
  *Najpiękniejsze Polki w Kalendarzu Charytatywnym 2014 [ODWAŻNE ZDJĘCIA]
  *Najlepsze przepisy na pyszne dania GOTUJ Z DZIENNIKIEM ZACHODNIM
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama