Sosnowiec: Odnalazł się grzybiarz, który dostał w lesie...

  Sosnowiec: Odnalazł się grzybiarz, który dostał w lesie ataku padaczki

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Sosnowiec: Odnalazł się grzybiarz, który dostał w lesie ataku padaczki
  Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 49-letniego mieszkańca Katowic, który zgubił się w lesie w Sosnowcu. Mężczyzna poszedł do lasu na grzyby i tam dostał ataku padaczki i stracił władzę w nogach. W lesie spędził noc. Obecnie przebywa w szpitalu w Sosnowcu.
  Sosnowiec: Odnalazł się grzybiarz, który dostał w lesie ataku padaczki
  Całą noc spędził w lesie 49-letni mieszkaniec Katowic, który zgubił się w lesie w Sosnowcu. Wczoraj mężczyznę odnaleźli policjanci. Pierwszy sygnał o tym, że katowiczanin mógł zaginąć przekazała policjantom matka mężczyzny. Była godzina 17. - Podczas prowadzonej z kobietą rozmowy dyżurny usiłował ustalić jak najwięcej szczegółów związanych z ostatnim kontaktem z zaginionym oraz dotyczących samego zaginionego.
  Po tej rozmowie uruchomił całą poszukiwawczą machinę. Dyżurny przez cały czas starał się także dodzwonić do poszukiwanego. Jego telefon był włączony, ale mężczyzna nie odbierał - mówią policjanci z Sosnowca.

  Dyżurny nie przestawał działać, w końcu połączenie zostało odebrane. Informacja ta została przekazana policjantom przemierzającym teren nieużytków leśnych w rejonie ulicy Baczyńskiego. Mężczyzna przez telefon opisywał teren znajdujący się wokół niego. Wszystko dlatego, że mężczyzna nie mógł się poruszać, stracił włądzę w nogach. - Policjanci na polecenie dyżurnego użyli sygnałów dźwiękowych. Mężczyzna je słyszał – to potwierdziło, że znajduje się w rejonie prowadzonych poszukiwań. Po chwili udało się go odnaleźć w rejonie ulicy Podjazdowej- mówią policjanci.

  49-letni mieszkaniec Katowic nie mógł się poruszać, był wyziębiony, brudny, z licznymi zadrapaniami na twarzy. Jak się okazało mężczyzna dostał w lesie ataku epilepsji, po którym stracił zupełnie orientację i stracił władze w nogach. Został przewieziony do szpitala miejskiego w Sosnowcu.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
  *KULTOWA DZIELNICA: Wybierz swoją dzielnicę i zagłosuj w plebiscycie
  *Najpiękniejsze Polki w Kalendarzu Charytatywnym 2014 [ODWAŻNE ZDJĘCIA]
  *Najlepsze przepisy na pyszne dania GOTUJ Z DZIENNIKIEM ZACHODNIM
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama