Ważne
  Zatrzymano oszusta, który działał w Zagłębiu. Policja szuka...

  Zatrzymano oszusta, który działał w Zagłębiu. Policja szuka poszkodowanych

  p.

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zatrzymano oszusta, który działał w Zagłębiu. Policja szuka poszkodowanych
  Dąbrowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który od maja do października bieżącego roku na terenie Dąbrowy Górniczej i sąsiednich miast podając się za mechanika samochodowego, a nawet policjanta wyłudzał od pracowników placówek handlowych i usługowych pieniądze. Po zatrzymaniu okazała się, że młody dąbrowianin poszukiwany jest celem odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze oszustwa, kradzieże i włamania.
  Zatrzymano oszusta, który działał w Zagłębiu. Policja szuka poszkodowanych
  Zatrzymany, to 23-letni mieszkaniec Dąbrowy Górniczej - Strzemieszyc, który od maja do października tego roku na terenie Dąbrowy Górniczej i sąsiednich miast podając się za mechanika samochodowego wyłudzał pieniądze od pracowników różnego rodzaju firm za rzekome naprawy samochodów ich szefów. Zwykle posługiwał się fałszywymi fakturami.

  Pomysłowość dąbrowianina rosła i ostatnio przed samym zatrzymaniem w dniu 7 października mężczyzna okazując podrobioną legitymację policyjną i podając się za aspiranta policji pod pretekstami odebrania długu usiłował wyłudzić pieniądze od pracowników 4 placówek handlowych na terenie Dąbrowy Górniczej. Oszust działając w ten sposób wyłudził kilkaset złotych.

  Po zatrzymaniu okazało się, że Tomaszu K. jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności za włamania, kradzieże i wcześniejsze oszustwa popełnione na terenie województwa śląskiego i w związku z tym ciąży na nim aż 7 poszukiwawczych podstaw prawnych. Oszust dzisiaj trafi do zakładu karnego, a za popełnienie kolejnych oszustw grozi mu dodatkowe 8 lat więzienia.

  Dąbrowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zwracają się z prośbą o kontakt osobisty w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11 osób z terenu województwa śląskiego, którzy w okresie od maja do października 2013 roku mogli stać się ofiarami oszusta. Informację można również przekazywać drogą elektroniczną na adres: komendant@dabrowa.ka.policja.gov.pl , telefonicznie pod numerami telefonów: 32-63-94-255 i 266, do prowadzącego postępowanie nadkom. Jacka Głowackiego pod nr telefonu 32-63-94-377, bądź pod bezpłatnymi numerami telefonów 997 i 112.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
  *Kto najwybitniejszym absolwentem śląskich uczelni? [PLEBISCYT DZ]
  *Najpiękniejsze Polki w Kalendarzu Charytatywnym 2014 [ODWAŻNE ZDJĘCIA]
  *Najlepsze przepisy na pyszne dania GOTUJ Z DZIENNIKIEM ZACHODNIM
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama