Sport

    Koszykówka: Energa Toruń - Utex Row Rybnik 74:58 (21:10,...

    Koszykówka: Energa Toruń - Utex Row Rybnik 74:58 (21:10, 15:14, 21:21, 17:13)

    TOK

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Koszykarki z Rybnika przegrały dwunasty mecz z rzędu w ekstraklasie
    To jeszcze nie koniec męki rybnickich koszykarek w tym sezonie. O ósme miejsce zmierzą się teraz z Dudą Leszno.

    Tytułu mistrzowskiego nie obroni drużyna Wisły Kraków. Wiślaczki, po dwóch porażkach w Gdyni, tym razem nie dały rady Lotosowi przed własną publicznością.

    Pierwszy raz w historii klubu o złote medale walczyć będzie AZS Gorzów. Natomiast awans do ekstraklasy zapewniły już sobie Lider Nice Pruszków i Kadus Bydgoszcz.


    Ekstraklasa koszykarek
    O MIEJSCA 5-8 Energa Toruń - Utex Row Rybnik 74:58 (21:10, 15:14, 21:21, 17:13)
    Energa Toruń: Tłumak 13 (3x3), Gulak 7 (1), Chaney 7 (1), Monsac-Sierra 6, Waligórska 0 oraz J. Moore 14, Gala 13 (1), Jasnowska 7, S. Moore 3, Chełczyńska 2, Wilk 2.
    Utex ROW: Trafimava 21 (5x3), Chomać 12, Siwczak 9 (1), Radwan 2, Jaroszewicz 0 oraz Stanek 8 (1), Chomicka 4, Przekop 2, Moszkowicz 0, Kurdziel 0.
    Pierwszy mecz: Utex - Energa 63:77
    INEA AZS Poznań - PKM Duda Super Pol Leszno 91:77 (29:17, 25:21, 18:24, 19:15).
    Pierwszy mecz: Duda - AZS 71:60
    PÓŁFINAŁY PLAY OFF
    Wisła Can Pack Kraków - Lotos PKO BP Gdynia 42:60 (7:22, 13:9, 13:8, 9:21).
    Stan rywalizacji play off: 3:0 dla Lotosu.
    AZS PWSZ Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice 68:52 (12:12, 21:23, 20:7).
    Stan rywalizacji play off: 3:0 dla AZS-u.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela Ekstraklasy

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Eliminacje Ligi Mistrzów
      Eliminacje Ligi Europy
      1 Legia Warszawa Live 37 44 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 42 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 42 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 42 20 8 9 57-37
      5 Korona Kielce Live 37 28 14 5 18 47-65
      6 Wisła Kraków Live 37 26 14 6 17 54-57
      7 Pogoń Szczecin Live 37 25 11 13 13 51-54
      8 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 25 13 7 17 35-55
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Spadek do 1. ligi
      1 Zagłębie Lubin Live 37 34 14 11 12 51-45
      2 Piast Gliwice Live 37 31 12 10 15 45-54
      3 Śląsk Wrocław Live 37 29 12 10 15 49-52
      4 Wisła Płock Live 37 28 12 11 14 49-57
      5 Arka Gdynia Live 37 24 10 9 18 44-60
      6 Cracovia Live 37 24 8 15 14 45-52
      7 Górnik Łęczna Live 37 22 9 10 18 47-63
      8 Ruch Chorzów Live 37 19 10 8 19 42-62
      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do grupy mistrzowskiej
      Miejsce w grupie spadkowej
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem czterech punktów za zaległości finansowe
      1 Legia Warszawa Live 37 73 21 10 6 70-31
      2 Jagiellonia Białystok Live 37 71 21 8 8 64-39
      3 Lech Poznań Live 37 69 20 9 8 62-29
      4 Lechia Gdańsk Live 37 68 20 8 9 57-37
      5 Zagłębie Lubin Live 37 53 14 11 12 51-45
      6 Wisła Kraków Live 37 48 14 6 17 54-57
      7 Korona Kielce Live 37 47 14 5 18 47-65
      8 Wisła Płock Live 37 47 12 11 14 49-57
      9 Pogoń Szczecin Live 37 46 11 13 13 51-54
      10 Śląsk Wrocław Live 37 46 12 10 15 49-52
      11 Piast Gliwice Live 37 46 12 10 15 45-54
      12 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 37 46 13 7 17 35-55
      13 Cracovia Live 37 39 8 15 14 45-52
      14 Arka Gdynia Live 37 39 10 9 18 44-60
      15 Ruch Chorzów Live 37 38 10 8 19 42-62
      16 Górnik Łęczna Live 37 37 9 10 18 47-63

      Gry On Line - Zagraj Reklama