Węglozbyt z Niebieskimi. Ruch Chorzów pozyskał możnego...

  Węglozbyt z Niebieskimi. Ruch Chorzów pozyskał możnego partnera

  Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Węglozbyt z Niebieskimi. Ruch Chorzów pozyskał możnego partnera
  1/2
  przejdź do galerii

  ©Lucyna Nenow

  Centrala Zbytu Węgla „Węglozbyt” S.A., należąca do Grupy Kapitałowej Węglokoks, została oficjalnym partnerem Ruchu Chorzów. Umowa została zawarta do końca 2014 roku, a logo firmy znajdzie się na koszulkach Niebieskich już podczas czwartkowego spotkania ligowego z Podbeskidziem w Bielsku-Białej.
  Logotyp Węglozbytu zostanie umieszczony na przodzie koszulki meczowej. Oprócz reklamy firmy na strojach sportowych zawodników, logo CZW Węglozbyt S.A. pojawi się również w innych miejscach przeznaczonych dla Partnerów, takich jak m.in. : bandy diodowe, banery reklamowe czy publikacje meczowe.

  -Nasza firma, dzięki współpracy z Ruchem Chorzów, ma szansę stać się jeszcze silniejszą marką nie tylko na Śląsku, ale również w całym kraju i dzięki temu skutecznie konkurować z innymi spółkami w branży węglowej.
  Celem firmy jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych partnerów biznesowych z naszą ofertą produktową. Uważam, że nawiązanie współpracy z czternastokrotnym mistrzem Polski i jedną z najsilniejszych marek sportowych w kraju, to nie tylko dobre posunięcie biznesowe, ale także propagowanie działań prospołecznych, takich jak edukacja poprzez sport – powiedział Jerzy Nabiałczyk, prezes Węglozbytu.

  - Fakt, że firma Węglozbyt obdarzyła nas zaufaniem i postanowiła w tandemie z Ruchem promować swoje usługi i produkty, to dla nas ogromne wyróżnienie, ale zarazem duża odpowiedzialność. Jestem przekonany, że współpraca z tak znanym klubem, przyniesie wiele korzyści biznesowych naszemu partnerowi i przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki Węglozbyt w Polsce – stwierdził Dariusz Smagorowicz, prezes Ruchu.  *DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
  *Grzyby jadalne i grzyby trujące. Jak je odróżnić? [ZOBACZ NA ZDJĘCIACH]
  *Nowy towar w Lidlu, czyli szarża klientów w Sosnowcu [ZOBACZ WIDEO]
  *Kalendarz Lindner 2014, czyli modelki w trumnach [ZDJĘCIA 18+]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama