Świry to nie Maliny

Świry to nie Maliny

Ola Szatan

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

Z Krzysztofem Ferdynem, szefem działu promocji Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach, organizatorem plebiscytu Świry rozmawia Ola Szatan
Kolejna edycja Świrów wzbudza ogromne emocje za sprawą Joli Rutowicz, gwiazdki programów typu reality show. Pojawiają się nawet pytania, czy Jola przyjedzie na galę sama, czy ze swoim różowym koniem - pluszowym znakiem rozpoznawczym.

Sprawa pluszowego konia rzeczywiście była szeroko komentowana, zwłaszcza gdy zwierzę zostało skradzione. Nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie, czy zguba się odnalazła, w każdym razie Jola poprosiła nas o dwa zaproszenia na galę rozdania nagród. Więc niewykluczone, że jedno z nich będzie zarezerwowane dla konia.

Doda zawsze powtarzała, że królowa jest tylko jedna. Liczba nominacji dla Joli Rutowicz zdaje się potwierdzać, że szykuje się poważna konkurencja dla Dody. Tym bardziej, że wokalistka nie będzie obecna.

Regulamin Świrów głosi, że osoba, która otrzymuje trzy razy statuetkę, nie może już brać udziału w plebiscycie. To robota na czas określony. Dlatego Jola będzie czarnym, a raczej różowym koniem naszej imprezy. I nie wszystkim to się spodobało. Na przykład Agnieszka Chylińska odmówiła udziału w naszej zabawie.

Brak poczucia humoru?

Takich osób jest więcej. Modelowym przykładem jest niestety Agnieszka Dygant, która notorycznie mówi nam nie i powtarza, że świrem nie jest. Nazwanie jej w ten sposób odbiera jako obrazę. Tylko że największą popularność zdobyła grając postać zwariowanej Frani Maj w serialu komediowym Niania. Musi mieć świadomość, że pokazując się w takiej roli na szklanym ekranie, będzie z nią utożsamiana. Pamiętam też sytuację z Szymonem Majewskim, gdy po raz pierwszy miał dostać Świra. Jego synek wtedy podobno powiedział, że tata przecież nie jest świrem. Sam Szymon też nie był zbytnio do tego przekonany. A rok później ukazała się jego książka Jestem świrem.
1 »

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo