Remont torowiska Katowice - Chorzów: Linia nr 6 będzie kursowała na trasie: Bytom Politechnika Śląska – Chorzów Stadion Śląski, linia 19 na trasie - Stroszek Zajezdnia – Chorzów Stadion Śląski, a kursowanie linii 33 zostanie na weekend zawieszone. Linia nr 33 będzie zawieszona.
Z kolei tramwaje linii nr 46 (Brynów Pętla – Koszutka Słoneczna Pętla) będą jeździły częściej i zostaną uruchomione także w sobotę i w niedzielę (normalnie w dni wolne od pracy nie kursują).
O dziś, godz. 13, uruchomiona zostanie także zastępcza linia autobusowa, T-19, która obsłuży przystanki: Katowice Rynek – Katowice Sokolska (tylko w kierunku Chorzowa – stanowisko jak dla linii nr 6) – Katowice Chorzowska (tylko w kierunku Rynku) – Dąb Huta Baildon – Dąb Kościół – WPKiW Wesołe Miasteczko (stanowiska tymczasowe) – WPKiW Śląski Ogród Zoologiczny – WPKiW Wejście Główne (stanowiska tymczasowe) – Chorzów Stadion Śląski (stanowiska tymczasowe na ul. Parkowej).
Dodatkowo linie autobusowe nr: 820, 830 i 840 będą w obu kierunkach obsługiwały przystanki Dąb Huta Baildon i Chorzów AKS.
Dokładne rozkłady jazdy linii tramwajowych nr: 6, 19 i 46 (zawierające zmiany) i linii autobusowej T-19 znajdziecie w w zakładce „Rozkłady” na stronie internetowej KZK GOP.
*DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA PAŹDZIERNIK 2013
*Grzyby jadalne i grzyby trujące. Jak je odróżnić? [ZOBACZ NA ZDJĘCIACH]
*Nowy towar w Lidlu, czyli szarża klientów w Sosnowcu [ZOBACZ WIDEO]
*Kalendarz Lindner 2014, czyli modelki w trumnach [ZDJĘCIA 18+]
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?