Górnik - Cracovia: Nakoulma zagra z Cracovią!

  Górnik - Cracovia: Nakoulma zagra z Cracovią!

  Rafał Musioł

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Prejuce Nakoulma
  1/2
  przejdź do galerii

  Prejuce Nakoulma ©Andrzej Banas

  Komisja Ligi postanowiła uwzględnić protest Górnika Zabrze przeciwko czerwonej kartce pokazanej zawodnikowi tego klubu, Prejuce'owi Nakoulmie w meczu 13. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze.
  MECZ GÓRNIK ZABRZE - CRACOVIA TRANSMISJA NA ŻYWO
  GÓRNIK ZABRZE - CRACOVIA: TRANSMISJA TV + ZDJĘCIA + RELACJE


  W poniedziałek o godzinie 11.00 do Komisji Ligi wpłynął protest Górnika Zabrze przeciwko czerwonej kartce, który spełnił wszystkie wymogi formalne.
  Zgodnie z regulaminem rozgrywek klubowi przysługiwało prawo złożenia protestu do godz. 12.00 w poniedziałek. Warunkiem koniecznym rozpatrywania protestów wobec kartek pokazanych w meczach T-Mobile Ekstraklasy jest także wpłata kaucji – ta jest zwracana w przypadku uwzględnienia protestu. Komisja Ligi standardowo zwróciła się o opinię na temat kwestionowanej czerwonej kartki do Kolegium Sędziów PZPN.

  AKTUALIZACJA GODZ. 14.50:
  NAKOULMA ZAGRA W MECZU GÓRNIK - CRACOVIA!


  O godzinie 14.00 Komisja Ligi podjęła decyzję o uwzględnieniu protestu, co tym samym umożliwia zawodnikowi występ w dzisiejszym meczu Górnik Zabrze - Cracovia. Decyzja oznacza, że czerwona kartka pokazana przez sędziego Pawła Pskita nie będzie wliczana do rejestru napomnień.

  Komisja Ligi wykorzystała procedurę przygotowaną w przypadku kolejek ligowych, które dzieli bardzo mały dystans. Procedura ta jest wykorzystywana także wtedy, kiedy wymagany jest przyspieszony tryb podjęcia decyzji – głównie ze względu na bliski termin meczu, którego dotyczy sprawa.  *HALLOWEEN 2013 - POMYSŁY NA PRZEBRANIA i IMPREZY W WOJ. ŚLĄSKIM
  *GRZYBY JADALNE i TRUJĄCE. JAK JE ODRÓŻNIĆ? [ZOBACZ NA ZDJĘCIACH]
  *KATOWICE, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADŹ Z LOTU PTAKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  *KALENDARZ LINDNER 2014, CZYLI MODELKI W TRUMNACH [ZDJĘCIA 18+]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo