Menu Region

Nowe Chechło: Zawaliła się ściana domu jednorodzinnego....

Nowe Chechło: Zawaliła się ściana domu jednorodzinnego. Jedna osoba ranna

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Krzysztof Szendzielorz

2Komentarze Prześlij Drukuj
W Nowym Chechle w gminie Świerklaniec we wtorek przed południem podczas budowy sieci kanalizacyjnej zawaliła się ściana domu jednorodzinnego. Ranny został robotnik.
4/4

Zawalony częściowo dom w Nowym Chechle przy skrzyżowaniu ulic Lasowickiej i Konopnickiej

(© Krzysztof Szendzielorz)

W Nowym Chechle, sołectwie gminy Świerklaniec, doszło 29 października przed południem do katastrofy budowlanej. Przy skrzyżowaniu ulic Lasowickiej i Konopnickiej, podczas budowy sieci kanalizacyjnej, zawaliła się ściana domu jednorodzinnego.

Straż pożarna w Tarnowskich Górach otrzymała informację o katastrofie budowlanej w Nowym Chechle o godz. 10.42. - Podczas prowadzenia prac związanych z budową kanalizacji zawaleniu uległa jedna ze scian domu jednorodzinnego, a dokładnie przybudówki do niego, która spełnia funkcję gospodarczą - mówi kpt.
Maciej Mielniczuk z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tarnowskich Górach. - Gdy zawaliła się ściana jedna osoba została poszkodowana i została przewieziona do szpitala z ogólnymi potłuczeniami. To pracownik firmy budowlanej - dodaje.

Policjanci przebadali alkomatem kierowcę koparki, który robił wykop przy domu. - Kierowca był trzeźwy - mówi Rafał Biczysko, rzecznik tarnogórskiej policji. Przedstawiciele nadzoru budowlanego oceniają w jakim stanie jest cały budynek po zawaleniu się ściany. Prawdopodobnie lokatorzy będą mogli nadal mieszkać w domu. Przebudówka raczej zostanie rozebrana.

Więcej o katastrofie budowlanej w Nowym Chechle na tarnowskiegóry.naszemiasto.pl*HALLOWEEN 2013 - POMYSŁY NA PRZEBRANIA i IMPREZY W WOJ. ŚLĄSKIM
*GRZYBY JADALNE i TRUJĄCE. JAK JE ODRÓŻNIĆ? [ZOBACZ NA ZDJĘCIACH]
*KATOWICE, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADŹ Z LOTU PTAKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
*KALENDNARZ LINDNER 2014, CZYLI MODELKI W TRUMNACH [ZDJĘCIA 18+]
Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera
Reklama
2

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

Głupoty Pan pisze Panie redaktorze

+2 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Świadek (gość)  •

Szanowny Panie redaktorze. Dlaczego oszukuje Pan czytelników. W trakcie budowy sieci kanalizacyjnej (tak jak w tytule artykułu) nic się nie stało. Wydarzenie miało miejsce na prywatnej działce przy prywatnych robotach. Nie były one wykonywane w ramach budowy sieci, ktoś sobie przyłącze robił. A to dwie odrębne sytuacje.

skomentuj

rr

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

local (gość)  •

stara dobudówka - robiona bez fundamentów .. i potem ściany lecą ..

odpowiedzi (0)

skomentuj
Reklama
Reklama