Menu Region

"My Słowianie" [ZOBACZ WIDEO] Donatana i Cleo HIT INTERNETU

"My Słowianie" [ZOBACZ WIDEO] Donatana i Cleo HIT INTERNETU

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

KAG

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Najnowszy teledysk "My Słowianie" produkcji Donatana i Cleo w dzień po opublikowaniu na YouTube zobaczyło już prawie 600 tys. osób. Aktualnie już My Słowianie Donatana i Cleo naliczył ponad 13 mln wyświetleń. Elektryzujący teledysk, z pięknymi Słowiankami, w tym z Luxarią Astarotch zapiera dech w piersiach. Najnowszy teledysk jest naprawdę bardzo gorący, zobaczcie sami.
Najnowsza produkcja Donatana i Cleo pt. "My Słowianie" to parodia utworu "Nie Lubimy Robić" Donatana, Borixona i Kajmana.

- Numer nagraliśmy dla żartu na rozgrzewkę w studio, a on okazał się być zbyt dobry żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja czy inspiracja. To parodia kawałka "Nie lubimy robić" oczywiście jest tu też głębia... ale czymże jest głębia w obliczu przaśnych słowianek :) - mówi Donatan.


W najnowszym teledysku zobaczymy to co urzekło widzów w m.in. "Nie Lubimy Robić". Tym razem w teledysku, piękne Słowianki biorą udział w castingu na idealną słowiankę. W klipie zagrały piękne modelki ubrane w ludowe stroje. Dziewczyny w klipie tańczą, ale również ubijają masło, piją mleko i przesiewają mąkę, oczywiście wszystko z odpowiednią dozą gracji.

W teledysku zagrała Luxaria, dobrze znana z klipu "Nie Lubimy Robić". Tym razem zmysłowa brunetka uczy pozostałe dziewczyny ubijania masła. W teledysku zagrały takie modeli jak m.in. Natalia Dudek, Ada Barbarewicz, Joanna Wiktoria Czubak, Alexsandra Gurevich czy Karolina Radziszewska.

DONATAN - CLEO "MY SŁOWIANIE" - ZOBACZ WIDEO:

*Nietypowe zjawisko! Tatry, Babia i inne góry widziane z Katowic i Sosnowca [ZOBACZ ZDJĘCIA]
*Klubowa Mapa Województwa Śląskiego już działa! [ZOBACZ, GDZIE SIĘ BAWIĆ]
*KATOWICE, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADŹ Z LOTU PTAKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
*Zakaz palenia węglem w piecach: Ile to będzie nas kosztowało? [SZOKUJĄCE WNIOSKI]
Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.