Hala Gliwice zamiast "Podium" [NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z BUDOWY]

  Hala Gliwice zamiast "Podium" [NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z BUDOWY]

  Piotr Grela

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Hala Gliwice zamiast "Podium" [NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z BUDOWY]
  1/10
  przejdź do galerii

  ©K. Krzemiński

  Ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna powstającej w Gliwicach hali widowiskowo-sportowej. Nazwa Podium przechodzi do historii. Prace przebiegają zgodnie z planem, czyli bez opóźnień
  4 listopada ruszyła ogólnopolska kampania promocyjna powstającej w Gliwicach hali widowiskowo-sportowej. Przez trzy tygodnie w czasie najwyższej oglądalności w TVP 1 i TVP 2 emitowany będzie 30-sekundowy spot promocyjny hali.

  Gliwicka hala widowiskowo-sportowa ma być jednym z największych i najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Organizowane w niej imprezy mają mieć ogólnopolski zasięg.
  Okres budowy zostanie wykorzystany dla promocji obiektu w całym kraju. „Chcemy zwiększyć rozpoznawalność hali w Polsce. Celem rozpoczynającej się kampanii jest wzbudzenie zainteresowania obiektem, stąd dosyć intrygująca forma spotu promocyjnego. Zależy nam, żeby w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy o gliwickiej inwestycji usłyszała jak największa liczba Polaków, tak aby gdy w hali będą odbywały się pierwsze duże imprezy, nikt nie miał wątpliwości gdzie się ona znajduje”- mówi Nina Drzewiecka Kierownik Referatu Promocji Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Reklamówkę nakręciła na zlecenie miasta gliwicka firma i3D S.A., która w ubiegłym roku przygotowała bardzo dobrze odebrany spot promocyjny z okazji zgromadzenia WTA. Koszt kampanii to 540 tys. zł.

  ZOBACZ TAKŻE:
  Hala widowiskowo-sportowa "Gliwice" już się reklamuje [ZOBACZ SPOT REKLAMOWY]


  Początek ogólnopolskiej kampanii promocyjnej to moment, w którym rozstajemy się z nazwą „Podium”. Dla celów marketingowych od teraz obowiązywać będzie bardziej techniczna nazwa - Hala Gliwice. - Obiekty takiej skali jak budowana przez nas hala są bardzo atrakcyjne marketingowo dla dużych firm. Będziemy chcieli pozyskać sponsora tytularnego hali, który w zamian za prawa do nazwy będzie płacił określone wynagrodzenie. Jeżeli hala będzie promowana z nazwą „Podium”, bardzo trudno będzie później zmieniać ją na inną. Trochę szkoda, bo oczywiście wszyscy zdążaliśmy się zżyć z dotychczasową nazwą, ale kiedy w grę wchodzą finanse miasta nie ma miejsca na takie sentymenty - mówi Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic.

  Zarówno w spocie telewizyjnym jak i we wszelkich nowych materiałach promocyjnych zrezygnowano z nazwy „Podium” na rzecz „Hali widowiskowo-sportowej Gliwice” lub w skrócie „Hali Gliwice”. Taką strategię stosowano również w przypadku podobnych inwestycji. Chociażby trójmiejskiej „Ergo Areny”, która na etapie budowy określana była jako „Hala Gdańsk Spot”.

  Z placu budowy:

  Na terenie budowy hali widowiskowo-sportowej Gliwice trwają roboty związane z wykonaniem jej konstrukcji w technologii żelbetowej. Wykonawca powoli kończy etap realizacji robót fundamentowych pod konstrukcję Hali Głównej. Wylewkę na płytę fundamentową oraz jej ukończenie jest planowane już niebawem, bo z początkiem listopada. Wykonywane są również ściany i słupy kondygnacji parteru Hali Głównej, w połowie listopada planowane jest rozpoczęcie montażu stropu nad parterem. W obrębie Hali Treningowej zakończono realizację płyty fundamentowej, wykonywane są słupy i ściany poziomu parteru, które firma MIRBUD S.A. zamierza ukończyć do połowy listopada. W Budynku Fitness ukończono płytę fundamentową, zrealizowano ściany i słupy poziomu parteru, obecnie trwają roboty związane z wykonaniem stropu nad parterem. Aktualnie trwa zasypka stóp fundamentowych budynku parkingu.

  Do marca 2015 roku trwać będą roboty konstrukcyjne. Prace wykończeniowe oraz montaż instalacji mają zakończyć się do czerwca 2015 roku Równolegle toczyć się będą roboty drogowe, a od marca do maja 2015 trwać będzie zagospodarowywanie terenu. Rozruch hali i odbiory powinny zakończyć się w czerwcu 2015r.

  Można powiedzieć, że "prace fundamentowe" dobiegają końca, a konstrukcja zacznie piąć się w górę. Z końcem roku powinniśmy zobaczyć już pierwszą kondygnację hali widowiskowo sportowej Gliwice.  *Nietypowe zjawisko! Tatry, Babia i inne góry widziane z Katowic i Sosnowca [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  *Klubowa Mapa Województwa Śląskiego już działa! [ZOBACZ, GDZIE SIĘ BAWIĆ]
  *KATOWICE, SOSNOWIEC, BĘDZIN i CZELADŹ Z LOTU PTAKA [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  *Zakaz palenia węglem w piecach: Ile to będzie nas kosztowało? [SZOKUJĄCE WNIOSKI]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W Gliwiach widzę ładny bazar będzię ;)

   Sonowiecrules (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 3

   W tym spodku nie ma żadnych ciekawych imprez , to na pewno będą w Gliwicach ! :D Ładne targowisko z tego będzie, najładniejsze w tym rejonie :)


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   W tym spodku nie ma żadnych ciekawych imprez BO TO KATOWICE POLASZKIE

   777 goRULOWICE SoSNOFICKIE ZADOOWULCONE Ładne targowiskoTO KONIE GYNSI i KOZy? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   W KAtoWICAH SP0nsorRRY Z WSZAWY PRZIJADOM + 70% KATOWIC TO WULCE I G0ROLYNLAND.
   IMPREZY BYŁY JAK BYŁY HUTY I KOPALNIE BEZ RAMZESUF Z sosOHAMIC CO NAKRADLI I UCIYKLI DO WASZAWY. POLACKI LAD POSZ0NDEK.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   POkazali !

   Erwin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Bez opóźnień na razie bo nie chce mi sie wierzyć w odbiór w 2015 wszystko OK. tylko że dopiero rok 2013 do końca daleko " nie mów hop póki nie przeskoczysz " ! znasz ten kraj i ........ !

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama