Ważne
  Artur Andrus: Żebym wiedział, jak zrobić hit, to bym robił...

  Artur Andrus: Żebym wiedział, jak zrobić hit, to bym robił same hity

  Artur Borkowski

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  - Nie bronię się przed nowoczesnością, bo przecież wiem, że to jest naturalna kolej rzeczy. No i trudno, żebym zaparł się i nie używał komputera tylko gęsiego pióra. Określiłbym siebie wobec tych nowoczesnych zdobyczy cywilizacji jako obiekt ociągający się, tzn. tych wszystkich nowinek nie przyjmuję natychmiast, przyjmuję je, kiedy mnie już przymuszą, żebym je przyjął - mówi w rozmowie z Kurierem Artur Andrus, artysta multimedialny (dziennikarz, konferansjer, poeta, autor tekstów piosenek, artysta kabaretowy, komentator, wokalista, "Mistrz mowy polskiej").
  Artur Andrus

  Artur Andrus ©Honorata Karapuda

  Ostatniego dnia października słuchałem radiowej "Trójki", na antenie której wspominał Pan z przyjaciółmi Małgorzatę Zwierzchowską, lubianą i cenioną piosenkarkę i flecistkę. Ostatnie dni sprzyjały wracaniu pamięcią do ludzi, których nie ma już wśród nas.
  Brak Małgosi jest najbardziej dla mnie odczuwalny, gdyż była to wieloletnia przyjaźń, a poza tym ona odeszła tak bardzo niedawno. I chyba do końca jeszcze do mnie nie dotarło, że jej nie ma. Zauważyłem, że z upływem czasu, przy okazji takiego święta jak 1 listopada, brakuje mi coraz więcej osób. Ale też odczuwam ich brak na co dzień, gdyż byli to ludzie, do których regularnie dzwoniłem z błahą nawet sprawą. Z Małgosią kontaktowałem się zazwyczaj wówczas, gdy napisałem tekst piosenki, czy wiersz i trochę chciałem to na niej przetestować. Wiedziałem, że ona śpiewając od tylu lat teksty Andrzeja Waligórskiego, na pewno będzie w stanie w jakiś sposób zrecenzować to, co napisałem przed chwilą. Osobą, której mi też bardzo brakuje jest Stefania Grodzieńska.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama