Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS rozpoczęty

  Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS rozpoczęty

  Joanna Biniecka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS rozpoczęty
  Dzisiaj rozpoczęła się ogólnopolska akcja informacyjna ZUS-u Tydzień Przedsiębiorcy, która potrwa do 22 listopada. Właściciele i przedstawiciele firm mają okazję uzyskać wszelkie informacje – zarówno z zakresu zadań realizowanych przez ZUS, jak i przez urzędy funkcjonujące w miastach.
  Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS rozpoczęty
  Eksperci ZUS-u dyżurują od godz. 8 do 18, a harmonogramy dyżurów specjalistów z zaproszonych urzędów oraz szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia znajdują się na stronie internetowej: www.zus.pl/tydzenprzedsiebiorcy
  W ramach tej akcji odbywają się seminaria merytoryczne. W Oddziale ZUS-u w Sosnowcu przy ul.Partyzantów 1 godziny rozpoczęcia seminariów to: 11 i 16. Temat dzisiejszego seminarium to „Innowacyjne rozwiązania dotyczące nowych usług elektronicznych zapewniających lepszą komunikację klientów z zakładek (e-ZUS).Oto tematyka kolejnych seminariów:1.
  Abolicja w opłacaniu składek i wymagania jakie muszą być spełnione, aby wniosek został rozpatrzony przez Zakład (wtorek, 19 listopada).2. Zmiany w przepisach prawa, w tym wprowadzenie nowych tytułów do ubezpieczeń dla osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 5 ( środa, 20 listopada).3. Outsourcing pracowników oraz problemy jakie może przysporzyć nierzetelna firma oferująca takie usługi (czwartek, 21 listopada).4. Dobrowolna spłata należności w ramach udzielanych ulg oraz zasady obowiązujące w zakresie umarzania należności (piątek, 22 listopada).

  Zainteresowani mogą zgłaszać swój udział osobiście w salach obsługi klientów w Sosnowcu oraz inspektoratach w Dąbrowie Górniczej, Jaworznie i Zawierciu lub telefonicznie pod numerem: 32 368 33 22, a także pod adresem e-mailowym: anna.kopec@zus.pl
  JJ


  *Ruch Chorzów będzie miał nowy wspaniały stadion. ZOBACZ ZWYCIĘSKI PROJEKT
  *Imprezy na Andrzejki 2013. Gdzie się bawić? ZOBACZ Klubowa Mapa Województwa Śląskiego
  *Tramwaje Śląskie mają nowy tramwaj Twist ZDJĘCIA Z TESTÓW
  *Mayday Poland 2013 w katowickim Spodku RELACJA + WIDEO + ZDJĘCIA
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama