Francja - Ukraina: Ukraińcy pewni awansu? [TRANSMISJA ONLINE, LIVE, RELACJA]

KAG
Na stadionie Stade de France, we wtorek o godzinie 21.00 skupi się spojrzenie milionów kibiców. Reprezentacja Francji podejmie u siebie drużynę Ukrainy. Piątkowa przegrana zespołu Les Blues z Ukraińcami 0:2 nie napawa Francuzów optymizmem. Drużyna Didera Deschampsa znajduje się pod ścianą. Reprezentanci Francji muszą odrobić stracone bramki, jeżeli chcą polecieć na Mistrzostwa Świata do Brazylii. Ewentualna przegrana Francuzów we wtorkowym meczu, oznacza że trójkolorowi po raz pierwszy od 20 lat nie wyjdą na murawę w tak wielkiej imprezie. Mecz Francja - Ukraina można zobaczyć na stronach oferujących transmisję online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 21.00. FRANCJA - UKRAINA TRANSMISJA ONLINE

Francuzów czeka niełatwa przeprawa na stadionie Stade de France. Piątkowa porażka 0:2 z reprezentacją Ukrainy zdecydowanie odsuneła od awansu drużynę Les Blues. Trener reprezentacji Francji - Didier Deschamps nie ukrywa, że wtorkowe spotkanie będzie bardzo trudne. -Musimy narzucić wysokie tempo, ale mieć świadomość, że nie będą bronić się 10 zawodnikami za linią piłki. To wymaga od nas futbolu totalnego - mówi Deschamps.

Narzekać nie może trener Ukraińców - Mychajło Fomienko. Plan selekcjonera Żółto-błękitnych wypalił z nawiązką.Piątkowe, dwie bramki Ukraińców mogą okazać się decydujące w grze o awans. Żółto-błękitni pierwszą bramkę zdobyli w 60. minucie dzięki strzałowi Romana Zozulji. Gwódź do trumny reprezentacji Francji wbił Andrji Jarmolenko w końcowych ośmiu minutach spotkania.

Do awansu drużynie Ukrainy brakuje już tylko odrobiny szczęścia. We wtorek na Stade de France, rozstrzygnie się która z drużyn poleci na Mistrzostwa Świata do Brazylii.