Piast wygrał z Górnikiem: Marzenia się spełniają [WIDEO]

Redakcja
Mecz Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Mecz Piast Gliwice - Górnik Zabrze Mikołaj Suchan
Piast Gliwice wygrał 2:0 w derbach Sląska z Górnikiem Zabrze. Piłkarze Piasta Gliwice po meczu tryskali dobrymi humorami. Piłkarze Górnika nie kryli rozczarowania ZOBACZ WIDEO

W meczu 18. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Piast - Górnik Piast Gliwice pokonał na własnym stadionie Górnika Zabrze 2:0. Małe derby Śląska świetnie rozpoczęły się dla gospodarzy - już w 1. minucie bramkarza Górnika pokonał Ruben Jurado.

W serwisie dziennikzachodni.pl przeprowadziliśmy bezpośrednią relację PO ŚLĄSKU

ZOBACZ KONIECZNIE:
PIAST VS. GÓRNIK DERBY PO ŚLĄSKU

Goście próbowali wyrównać, jednak ich akcjom brakowało wykończenia. Wynik ustalił kwadrans po przerwie Kamil Wilczek.