Paul Walker zginął w czasie nielegalnego wyścigu? Wiele na...

  Paul Walker zginął w czasie nielegalnego wyścigu? Wiele na to wskazuje [VIDEO+ZDJĘCIA]

  Kazimierz Sikorski/X-News/CNN Newsource

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska


  Źródło: CNN Newsource/x-news


  Co prawda siostra Walkera twierdzi, iż to niemożliwe, to jednak zapisy z szaleńczej ostatniej jazdy porsche sugerują, iż tak właśnie mogło być. Policjanci mówią nieoficjalnie, że w wyścigu uczestniczyło kilka samochodów.

  Kierowcą pojazdu, w którym zginął Walker, był Roger Rodas, który wiele razy uczestniczył w nielegalnych wyścigach. Ofiary wypadku zostały tak zmasakrowane i popalone, że do identyfikacji potrzebna jest dokumentacja stomatologów.

  Prowadzący dochodzenie w tej sprawie proszą świadków wypadku i tych, którzy filmowali ostatnie chwile życia aktora, by skontaktowali się z policją.

  Ojciec aktora przyznał, że syn kochał mocne przeżycia, w tym szybką jazdę samochodem. Niedawno Walker obiecał ojcu, że porzuci ryzykowne zabawy, by w końcu na serio zająć się swoją 15-letnią córką Meadow. Żalił się również ojcu, że nie jest zadowolony ze swego szaleńczego trybu życia.

  Do internetu przedostała się scenka z ostatniego filmu "Szybcy i wściekli", w której jeden z bohaterów zwraca się do Walkera: Przyrzeknij Brian, że nie będzie już więcej pogrzebów.

  - Tylko ten raz - odpowiada Walker, co uznaje się za prorocze słowa, jakby przewidział to, co go spotka go w Kalifornii.

  Walker zginął razem ze swoim przyjacielem i doradcą finansowym Rogerem Rodasem, kiedy prowadzone przez tego ostatniego porsche carrera GT uderzyło w drzewo, a potem stanęło w płomieniach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama