Menu Region

Miasteczko Twinpigs w Żorach zamknięte. Wszedł komornik

Miasteczko Twinpigs w Żorach zamknięte. Wszedł komornik

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Katarzyna Śleziona

Prześlij Drukuj
Mniejsza czcionka Większa czcionka
Miasteczko Twinpigs Żory: Kłopotów z firmą Miasteczko Twinpigs Spółka z o.o. ciąg dalszy. Toczą się sprawy sądowe firmy, która nie wywiązuje się z warunków umowy wobec spółki miejskiej Nowe Miasto. Nieruchomości firmy Miasteczko Twinpigs zajmuje komornik. Spółka Nowe Miasto wydała specjalne oświadczenie.

Upadek miasteczka westernowego w Żorach?

(© Twinpigs.eu)

Miasteczko Twinpigs Żory: Upadek spółki Miasteczko Twinpigs?"Działając w imieniu Nowe Miasto Sp. z.o.o. Informuję, że w dniu 27 listopada 2013 Nowe Miasto Sp. z o.o. Rozwiązała ze skutkiem natychmiastowym umowę dzierżawy Miasteczka Westernowego w Żorach przy ul. Katowickiej z dotychczasowym dzierżawcą, tj. spółką Miasteczko Twinpigs Sp. z.o.o. Spółka ta została wezwana do wydania przedmiotowej nieruchomości.

Jednocześnie informuję, że Nowe miasto sp. zo.o. Nie jest w chwili obecnej zainteresowana nabyciem udziałów w spółce Miasteczko Twinpigs Sp. z o.o. - czytamy w oficjalnym oświadczeniu spółki miejskiej Nowe Miasto w Żorach.

Tym samym spółka Miasteczko Twinpigs musi do 27 grudnia tego roku oddać teren spółce Nowe Miasto. Tymczasem jeszcze z końcem października szefowie firmy Miasteczko Twinpigs szumnie informowali, że tylko przez cały listopad kraina kowbojów będzie zamknięta, a już w grudniu Dziki Zachód ruszy znowu. Mimo to kilka dni temu na stronie internetowej spółki Miasteczko Twinpigs (twinpigs.eu) pojawiło się oświadczenie: "Informujemy, że z przyczyn technicznych Miasteczko Twinpigs zostało zamknięte. Początkiem grudnia podamy więcej informacji".


*Regionalna lista płac. Sprawdź, ile zarabiają [ZAROBKI OD 100 ZŁ DO 1 MLN ZŁ]
*Kuchenne Rewolucje w Tychach: Dom Bawarski Tychy Magdy Gessler [ZDJĘCIA + WIDEO]
*Najpiękniejsze polskie kolędy [POSŁUCHAJ i WYBIERZ]
*Najlepsze prezenty na święta Bożego Narodzenia [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.