Sosnowiec: Pogotowie Rachunkowe z Joanną Koroniewską...

  Sosnowiec: Pogotowie Rachunkowe z Joanną Koroniewską zawitało do miasta [ZDJĘCIA]

  TOS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pogotowie Rachunkowe z Joanną Koroniewską
  1/18
  przejdź do galerii

  Pogotowie Rachunkowe z Joanną Koroniewską ©Tomasz Szymczyk

  W Sosnowcu gościła w środę ekipa realizująca telewizyjne "Pogotowie rachunkowe". Bohaterką prowadzonego przez aktorkę Joannę Koroniewską programu była Dorota Krzyżanowska, właścicielka jednego z salonów kosmetycznych.
  - Do programu zgłosiły mnie koleżanki - opowiada o udziale w "Pogotowiu rachunkowym" Dorota Krzyżanowska, właścicielka salonu kosmetycznego Beauty Camp przy ul. Targowej. Pani Dorota w ramach programu przeprowadziła w swoim salonie kilka zmian, dołożyła do zakresu działalności nowe zabiegi, wzięła też udział w kilku szkoleniach. Ma to pomóc w lepszym zarządzaniu własnym biznesem.

  - Jeśli chodzi o wyraz pogotowie, to chodzi o to, że jedziemy na ratunek rodzinom, które borykają się z problemami finansowymi, a tak naprawdę wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Nie kupujemy im nic, ale dajemy wskazówki, tworzymy plan działania czy dzwonimy do potencjalnych pracodawców.
  Główną naszą rolą jest też wzbudzanie przedsiębiorczości. W tym przypadku nikt nie kwestionował umiejętności kosmetycznych Doroty, natomiast pojawiły się problemy z zarządzaniem firmą. Wiele osób brało dotacje na otwarcie własnej działalności, ale po pewnym czasie ta działalność padała, bo brakowało wiedzy o zarządzaniu przedsiębiorstwem - mówi Marta Balko z Super Expressu, współprowadząca program.

  - Dorota jest specjalistką, więc myślę, że tutaj problem polegał na tym, że ona ze swoją wrodzoną skromnością sama nie dałaby rady zawalczyć o to wszystko. Jest dzielną kobietą. Razem z prowadzącymi mówimy, że Dorota jest naszą ulubienicą, bo czerpie z tego programu tyle, ile może. Bardzo wiele rzeczy zrobiła sama. To fantastyczny początek, bo Dorota ma fach w ręku. My przede wszystkim wyciągnęliśmy ją z najcięższej rzeczy, o której powinno się mówić najwięcej, czyli o tym, że ludzie są oszukiwani przez parabanki - powiedziała z kolei Joanna Koroniewska.

  Aktorka przyznała, że wcześniej w Sosnowcu jeszcze nie była, ale być może przyjedzie tutaj ze spektaklem, w którym występuje. Pytana o najbliższe plany zawodowe odpowiedziała, że z wielu propozycji musi obecnie rezygnować z racji małego dziecka. Córka Koroniewskiej Janina ma obecnie 4 lata.


  *Regionalna lista płac. Sprawdź, ile zarabiają [ZAROBKI OD 100 ZŁ DO 1 MLN ZŁ]
  *Kuchenne Rewolucje w Tychach: Dom Bawarski Tychy Magdy Gessler [ZDJĘCIA + WIDEO]
  *Najpiękniejsze polskie kolędy [POSŁUCHAJ i WYBIERZ]
  *Najlepsze prezenty na święta Bożego Narodzenia [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama