Jutro pożegnanie kursantów Oddziału Prewencji katowickiej...

  Jutro pożegnanie kursantów Oddziału Prewencji katowickiej policji

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Jutro o 13.00 w Oddziale Prewencji w Katowicach na ul. Koszarowej 17 odbędzie się uroczyste pożegnanie 87 kursantów, kończących roczną zastępczą służbę wojskową w policji.
  Są to kursanci z przedostatniego poboru do tej służby. Od roku pełnili oni swoje obowiązki na ulicach różnych miast aglomeracji śląskiej, strzegąc porządku i pilnując spokoju na wielu imprezach sportowo - rozrywkowych.

  Funkcjonariuszom za przebieg służby podziękują Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach ze swoim Zastępcą nadzorującym pion prewencji, Dowódcy Oddziałów Prewencji, Kapelan Śląskiej Policji i przedstawiciele policyjnych związków zawodowych.
  Szczególne podziękowania młodym policjantom złoży także Zastępca Prezydenta Katowic, gdzie pełnili oni najczęściej służbę oraz władze śląskiej i rejonowej Rady Honorowych Dawców Krwi, za chętne uczestnictwo w ich wielu akcjach. Szczególnie wyróżniający się kursanci zostaną uhonorowani nagrodami pieniężnymi oraz wyróżnieni dyplomami i listami gratulacyjnymi. Wszyscy kończący jutro służbę zadeklarowali chęć pozostania w szeregach policji i aktualnie przechodzą procedury związane z przyjęciem.

  Ostatni kursanci odbywający w naszym garnizonie zastępczą służbę wojskową, zakończą ją we wrześniu tego roku. Od 2003 do 2009 roku taką służbę w naszym województwie odbyło ponad 900 policjantów.
  Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zainteresowanych Redakcji wraz z fotoreporterami.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama