Menu Region

Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA...

Horoskop 2014: Karty tarota ostrzegają [PRZEPOWIEDNIE NA 2014]

Data dodania: Ostatnia aktualizacja:

Dziennik Zachodni

Wróż Grzegorz

15Komentarzy Prześlij Drukuj
Horoskop na 2014: Jaki będzie rok 2014? Sprawdź, co przepowiadają karty tarota dla każdego ze znaku Zodiaku. PRZEPOWIEDNIE NA 2014 ROK Czy wierzysz w horoskop na 2014 rok? NAPISZ KOMENTARZ
1/13
Opis: Koziorożec w 2014 r. głupstwa nie zrobi

Zaletami Koziorożca są: rozwaga w podejmowaniu decyzji, skupienie, wytrwałość i rzetelność. W 2014 roku da sobie radę z kłopotami i jeszcze innym pomoże, ale będzie potrzebował odpoczynku

Stanowczy i konsekwentny Koziorożec (22.12-20.01) ma jeden cel; jakoś się ustawić w życiu. Trudne zwykle dzieciństwo pod znakiem karzącego Saturna uczy go, że najważniejsze to mocno stać na ziemi i to na własnych nogach. Ma potrzebę społecznego uznania, wrodzony szacunek do władzy, urzędów, a także do pieniędzy. Liczy jednak głównie na własną pracę. Koziorożce są konkretne, dokładne, skrupulatne, chociaż brakuje im fantazji. Wolą trzymać się utartych szlaków.

Według astrologów, Koziorożec ma wyrazistą, nigdy jednak nie cukierkową urodę. Utrzymuje długo posągową sylwetkę, lubi sport, porusza się szybko i energicznie. Ceni naturalność, więc pani Koziorożec nie przesadza z makijażem. Może nawet go nie znosi.

Zaletami Koziorożca są: rozwaga w podejmowaniu decyzji, skupienie, wytrwałość i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. A także ambicja, wytrzymałość fizyczna i odpowiedzialność.

Wadami można nazwać pewną sztywność, oschłość, czasem nieuprzejmość. Nie potrafią okazywać ciepłych uczuć, dalekie są od zalotności. Kiedy kobieta Koziorożec nie wyjdzie młodo za mąż, później często ma kłopoty z zamążpójściem. Również mężczyźni Koziorożce z wiekiem stają się nieufnymi samotnikami, bardzo oszczędnymi i nie jest im łatwo z kimś się związać. Zwłaszcza po rozwodzie nie zakładają już nowej rodziny.

Rok 2014 upłynie Koziorożcom pod znakiem Dziewiątki Buław. To symbol ostrożności i rozsądku, a więc nie popełnią żadnego głupstwa. To nic nowego, prawda? Znajdziesz w sobie wewnętrzną siłę, żeby uporać się z problemami, których Koziorożcom nigdy nie brakuje. Czasem sami ich szukają. Nic cię jednak nie złamie; dasz sobie radę i jeszcze pomożesz innym. Ale na wdzięczność nie licz, bo emocjonalnie Koziorożce nie są zbyt doceniane.

Dziewiątka Buław przypomina też o konieczności odpoczynku, zachowania ostrożności i starannym dbaniu o zdrowie. Zapowiada się długi urlop, może sanatorium, w gorszym wypadku pobyt w szpitalu. Koziorożcom w 2014 roku może dokuczać serce, przede wszystkim jednak stany lękowe, przygnębienie i nerwica. Ale obawy są nieuzasadnione, bo ta karta mówi o tym, że wszelkie przeszkody zostaną pomyślnie pokonane.

Twoja karta finansów to Mag. Łagodzi wszystkie kłopoty, pociesza, że cokolwiek się zdarzy, spadniesz na cztery łapy. To dobry czas na rozpoczęcie nowych zadań. Zapowiada się szczęście w grach liczbowych, w konkursach i na loteriach. Dostaniesz pieniądze, jakich się nie spodziewasz. Wyczarujesz także gotówkę na inwestycje domowe.

Miłością w 2014 roku rządzi Ósemka Pentakli. To chwila zatrzymania, kiedy nic nowego się nie dzieje. Ciesz się równowagą i tym, co masz. Nie wysilaj się zanadto, bo i tak wszystko pójdzie swoim rytmem, niczego nie zdobędziesz siłą. To, co osiągnąłeś w przeszłości, wpływa teraz korzystnie na stan obecny. Karta radzi, żeby odnowić kontakty z dawnymi znajomymi. Mają dla ciebie wiele ciepłych uczuć. A bratnią duszę możesz znaleźć również w miejscu pracy.(GKM)
Przejdź do galerii
 • Byki pięknie dostosują się do okoliczności 

 Zalety Byków to dobre serce, poczucie piękna, praktyczność, dyplomacja, wierność i lojalność. W 2014 roku uda im się w dobrych proporcjach połączyć przychody i wydatki, pracę i odpoczynek 

Sympatyczny Byk (21.04-21.05) uważa, że życie jest jak pudełko czekoladek; nigdy nie wiesz, co ci się trafi. Ale Byk liczy na to, że wyciągnie to, co najlepsze i często się nie myli. Byki mają dobry gust i chcą mieć eleganckie przedmioty. Gdyby nie ten znak zodiaku, galerie handlowe cienko by przędły. To ich stały gość. I są efekty. Dobrze ubrane Byki w miłym mieszkanku częstują herbatą w filiżankach, a na stole pyszności. I tak jest zawsze, niezależnie od tego, ile zarabiają. Byki zanurzone w świecie materialnym nie mają jednak głowy do psychologicznych zawiłości. Jak coś chlapną, to innym w pięty idzie, ale Byk nie rozumie, o co te kwasy? Temu znakowi wszystko się jednak wybacza, pilnuje tego ich planeta Wenus. To ona zapewnia im urok osobisty, wdzięk i jeśli karę, to tylko w zawieszeniu.

Według astrologów typowe Byki są zawsze atrakcyjne, chociaż ich rysy są bardziej ciekawe niż doskonałe. Kobiety są szczególnie kobiece, nie dla nich strój uniseks. Panowie są potężni, z poczuciem humoru. Zwykle walczą z nadwagą, ale potem poddają się przyjemnościom stołu. Zalety Byków to dobre serce, poczucie piękna, praktyczność, zdolności mediatora, wierność i lojalność. Byki są obdarzone talentem towarzyskim, potrafią dobrze się bawić, cenią biesiady wśród przyjaciół. Nie chowają długo urazy. Trafia się do ich serca przez prezenty.

Wady Byków to szybkie wpadanie w gniew, walka na oślep, ostry język, leniwe podejście do życia, upór i trzymanie się skostniałych poglądów.

Rok 2014 upłynie Bykom pod znakiem karty Umiarkowania. To oznacza, że uda im się w odpowiednich proporcjach połączyć przychody i wydatki, pracę i odpoczynek. A to problem dla Byków bardzo ważny. Wspaniale dostosują się do okoliczności, wykonają swoje obowiązki na piątkę i jeszcze znajdą czas na zabawę. Tajemnica będzie tkwić w elastyczności Byków, bo tym razem przy niczym nie będą się upierać.

Karta Umiarkowania wskazuje również, że w 2014 roku nic ważnego i przykrego zawodowo im się nie przydarzy. Dlatego wystarczy, jeśli Byki porządnie, tak jak zwykle, będą robić swoje, nie zapominając o swoich prawach. Byki będą czuć się bezpiecznie, jeśli zapamiętają przekaz tej karty - czas pracuje na twoją korzyść.

O finanse Byka w 2014 roku zadba karta Czwórka Buław. To oznacza, że możesz liczyć na stały dochód. Nie masz fortuny, ale zawsze będzie coś. Ta karta zapowiada, że nie grozi ci żadna katastrofa, stoisz na mocnych fundamentach. Jeśli chcesz w coś zainwestować, to pomyśl o swoich czterech kątach. Może czas na remont albo na zakup mieszkania? Karta Czwórki Buław zapewnia cię, że życie jest piękne, a przed tobą spokój i stabilizacja.

O miłości w 2014 roku mówi Bykom karta Siódemka Kielichów. Sporo dróg do wybrania, wiele zaproszeń i niejednej osobie wpadniesz w oko. Byki będą grzać się w cieple powodzenia, ale żadnych ważnych kroków nie poczynią. Dlaczego? Ta karta mówi o fantazji, oddawaniu się marzeniom, ale także o wielu wątpliwościach. I w przyszłym 2014 roku liczne obiekcje będą jednak górą. (GKM)
 • Bliźnięta będą miały poczucie własnej siły 

 Bliźnięta są duszami towarzystwa; błyskotliwe, ciekawe świata, dowcipne, mają wielu znajomych. W 2014 roku korzystnie wyjaśnią sprawy, których dotąd nie udało im się rozwiązać. Koniec nerwów 

Bliźnięta (22.05-21.06) to logiczny umysł, który rozwiąże każdy problem. Ma rozległą, chociaż często powierzchowną wiedzę, bo interesuje go zbyt wiele spraw. Ale kiedy wybiera jedną dziedzinę, staje się w niej ekspertem. Lubi rozmawiać, chociaż wbrew pozorom jest ostrożny i nie ujawnia swoich tajemnic.

Bliźnięta łatwo adaptują się w nowej sytuacji i do nowych okoliczności, z każdym znajdą wspólny język. Dlatego lubią zmiany, nie obawiają się zmieniać pracę. Nie mają w sobie nic z niewolnika, dlatego często wybierają wolne zawody lub zakładają własną firmę. Bliźnięta mają zdolności strategiczne i autorytet, dlatego bywają też dobrymi, nowoczesnymi przywódcami wojskowymi.

Według dawnych astrologów, typowy pan Bliźniak wygląda jak lekkoatleta. Panie mają często chłopięce sylwetki. Typową cechą Bliźniąt obu płci są zgrabne nogi i szczupła sylwetka. Muszą naprawdę sporo czasu spędzać przy stole, żeby przytyć. Uwagę przykuwa ich spojrzenie, zawsze uważne i poważniejsze, niż na to wskazuje ich zachowanie.

Zalety? Błyskotliwe, ciekawe świata, są duszami towarzystwa, mają wielu znajomych i przyjaciół. Ale uważaj, żeby Bliźniaka nie znudzić, łatwo zastępuje jednych ludzi innymi. Chciałby przecież poznać wszystkich na świecie.

Kiedy na Bliźniaka w gorszym aspekcie działa jego planeta Merkury, ujawnia się wygodnictwo życiowe tego znaku, snobizm, narzucanie przekonań, nietolerancja i złośliwość.

Rok 2014 upłynie Bliźniętom pod znakiem Króla Mieczy. Ta karta zapewnia mu korzystne wyjaśnienie problemów, których dotąd nie udało mu się rozwiązać. Będzie również służył mądrą radą innym, być może zostanie zaproszony do roli arbitra. Król Mieczy wie, czym jest ostra broń, dlatego używa jej bardzo ostrożnie; raczej tylko grozi. Bliźnięta będą więc miały poczucie własnej siły i racji, ale nie zrobią żadnego pochopnego kroku. Wszystkie spory postawione na ostrzu noża zakończą się dla nich korzystnie. Zostanie doceniona ich inteligencja, analityczny umysł, jasne spojrzenie na problem.

Kłopot w tym, że karta Króla Mieczy skłania do mówienia prawdy prosto w oczy. W 2014 roku zbytnia obcesowość nie będzie jednak się opłacać. Ta karta zapowiada też oszczędność w okazywaniu uczuć, co może komplikować relacje osobiste. Król Mieczy nie znosi kłamstw i oszustw. Bliźniak może więc wojować z jakimś kanciarzem. Karta łagodzi też nieśmiałość, brak poczucia swojej wartości, poddawanie się przemocy. Dodaje sił do obrony i ukarania winnych.

O finanse Bliźniaka w 2014 roku zadba Król Kielichów. To kojąca karta. Podjęte pod jej wpływem decyzje przyniosą dobre skutki. Nastąpi uporządkowanie spraw, zwłaszcza związanych z domem lub związkiem uczuciowym. Wydatki będzie generować głównie rodzina, ale wiąże się z tym radość lub rozwój. Można w przyszłym 2014 roku liczyć na życzliwość urzędu lub starszych krewnych. Warto się przebadać, bo pieniądze wydane na zdrowie szybko się zwrócą.

Miłość w 2014 roku to Trójka Buław. Bliźniak nie wpadnie w żadną pułapkę, chociaż nie zabraknie mu pokus. Ale trójka w miłości to już tłok, więc Bliźniak nie pójdzie tą drogą. Skorzysta z zalet swojej inteligencji, dokona dobrego wyboru. Trójka Buław to karta zadowolenia i bezpieczeństwa. Zbiór plonów ze swojego poprzedniego postępowania, porządek i partnerstwo. Odpoczynek u boku bliskiej osoby. (GKM)
 • ============01 Tytuł Sans 48 L(37724785)============
 Rak pogalopuje do przodu z radością 

 Zalety Raków to: wrażliwość, współczucie, wierność w przyjaźni, samodzielność i wiara w rodzinę. W 2014 roku szykują im się podróże, pokonywanie przeszkód, przyjaciele w dalekich stronach 

Raki (22.06-22.07) na co dzień bywają wymagające i krytyczne, ale w godzinie próby są niezawodne. Staną po stronie pokrzywdzonych i słabszych, będą ich bronić z całych sił. Sami też nie dają się krzywdzić i oszukiwać. To znak asertywności, ale i wielkoduszności. Nie mszczą się na swoich przeciwnikach, zapominają o tym, co złe, bo mają inne sprawy na głowie. Są zahartowani przez życie, więc nie złamie ich byle przeszkoda. Raki bezbłędnie oceniają ludzi i sytuację. Doprowadzone do ostateczności, są gotowe na bezpardonową obronę swoich racji.
Raki są wielkimi domatorami. Ale ekspertki od randek mówią, że to nie żaden raczek nieboraczek, tylko ktoś, kto zawsze osiągnie swój cel. Uparty; krok do tyłu, dwa do przodu. A potem co? Tak lubi gniazdka, że chętnie zakłada nawet dwa. Trzeba go bardzo starannie pilnować i wynajdywać mu wciąż nowe zajęcia pod swoim okiem.

Zdaniem astrologów, typowy Rak ma w wyglądzie coś z rodzica, który musi zajmować się niesfornymi dziećmi. Jedni uważają Raki za bardzo atrakcyjne, a inni wprost przeciwnie. Ten ostry podział opinii na temat ich urody jest charakterystyczny właśnie dla Raków. Panie Raki bywają pełne jak Księżyc, który im patronuje, panowie łatwiej utrzymują szczupłą sylwetkę.

Zalety Raka to wrażliwość, współczucie, przywiązanie do rodziny, wierność w przyjaźni, samodzielność, szlachetność. A wady to: nieufność, pedantyczność, pesymizm, zmienność nastrojów i humorów.

Rok 2014 upłynie Rakom pod znakiem karty Rydwana. To oznacza podróże, pokonywanie przeszkód, przyjaciół w dalekich stronach. Nic nie zatrzyma Raka. Wykorzysta swoją energię i inteligencję do zarabiania pieniędzy, będzie parł naprzód, a Rydwan potrafi zmieść swoich przeciwników z drogi jak pył. Czeka go dużo ruchu i zmian na lepsze, nie tylko w życiu osobistym, ale też zawodowym. Ta karta zapewnia, że wszelkie przemiany będą bezbolesne, bo Rydwan przeniesie Raka bezpiecznie przez wszelkie kłopoty.

Rydwan zapowiada też nowy związek, ale również możliwość, że w istniejącym pojawi się impuls, który ożywi uczucia i pozwoli zerwać z rutyną. Słowem, karta Rydwanu to skok naprzód; pojawią się nowe sprawy, na które warto czekać z radością i ufnością.

O finansach Raka w 2014 roku mówi karta Szóstka Mieczy. To zrzucanie ciężarów, zerwanie z czymś, co było brzemieniem; może uda się spłacić kredyt, zakończyć kosztowną umowę, znaleźć tańszą ofertę. Raki spojrzą na swoją sytuację materialną świeżym okiem. Prawdopodobnie skorzystają z profesjonalnej porady. Ta karta mówi o wygranej bitwie, ale też o o tym, że do całkowitego uporządkowania i docelowej poprawy finansów jeszcze nie tak blisko.

A miłość? To karta Królowej Pentakli. W 2014 roku miłosne relacje Raków będą bardziej oparte na przyjaźni niż na namiętności. Związek będzie spajać wspólny materialny cel, ale i skłonność do filantropii. Karta oznacza także wzajemne zaufanie i bezinteresowność w miłości. Wiedz, że twoja połówka kocha cię i szanuje. (GKM)
 • Lew zje ciastko i będzie mieć to ciastko 

 Zalety Lwów to: witalność, wspaniałomyślność, wykorzystanie talentów, siła woli i niezależność. W 2014 roku Lew zbierze plony bez wysiłku. Zapowiadają się postęp i szczęśliwe wydarzenia 

Lew (23.07-22.08) jest szczery, uczciwy i sprawiedliwy. Da popalić tym, którzy tak nie uważają. Ale jeśli atakuje, to tylko wtedy, gdy jest absolutnie przekonany o swoich racjach. Lwa cechuje duże poczucie godności własnej i dlatego zrobi wszystko, żeby najpierw on sam, a potem inni mieli o nim jak najlepsze zdanie. Jest szlachetny, niezdolny do długiej walki, najwyżej do gwałtownego, ale krótkiego starcia. Ma silny organizm i pokonuje choroby, także dzięki swojej odporności psychicznej. Lwy nigdy nie załamują się na długo. Wśród znaków zodiaku to one najgłębiej odczuwają radość życia i optymistycznie patrzą w przyszłość.

Lew wybiera sobie na partnera osoby atrakcyjne i coś znaczące. Niczego takim nie pożałuje, wybaczy nawet małą zdradę, byle połówka nie zbrzydła i nie zaniedbała się, bo wtedy Lew traci cały humor. Dlatego jeśli wyróżniasz się z tłumu, uważaj na Lwa.

Może nie kieruje nim prawdziwa miłość, a tylko chęć pochwalenia się swoją zdobyczą? Trudno, to odzywa się instynkt drapieżnika.
Lwy według dawnych astrologów chodzą z godnością i gracją, i po tym najłatwiej je poznać. Rysy mają przyjemne, trochę kocie albo przypominające jakieś zwierzątko. Lubią słońce i są opaleni, mają często piegi.

Zalety Lwów to witalność, umiejętność wykorzystania swoich talentów, siła woli, niezależność, wspaniałomyślność. A wady to arogancja, poczucie wyższości, narzucanie swojego zdania i agresja. Najtrudniejsze są Lwy z trzeciej dekady (13-22 sierpnia), bo patronuje im ponury Pluton, który rzuca kłody pod nogi. Urodzeni w pierwszej dekadzie (23 lipca-2 sierpnia) najsilniej podlegają dobroczynnemu działaniu Słońca.

Rok 2014 upłynie Lwom pod znakiem karty Siódemki Buław. To oznacza, że zbierze plony bez szczególnego wysiłku. Karta zapowiada postęp i szczęśliwe wydarzenia, które na pewno się pojawią. Mogą to być propozycje pracy lub korzystne zlecenia. Przyniosą trochę zamieszania, trzeba będzie zmienić plany, ale nie warto bać się nowych ofert, bo ze wszystkim Lew da sobie radę. W 2014 roku umysł będzie miał pierwszeństwo przed sercem. Jego analityczne myślenie uchroni go od pułapek i podpowie, jak zjeść ciastko i go mieć.

Lew ma taką naturę, że zmiany traktuje jako lekcje, które go wzbogacają, prowadzą ku lepszemu. Tak będzie również w 2014 roku. Lwa czeka dużo pracy, sporo zmian, ale w przychylnej atmosferze, wśród życzliwych ludzi. Siódemka Buław zapowiada stabilizację, zawodowy sukces oraz związek oparty na partnerstwie i tym samym poziomie intelektualnym.

Finansów Lwa pilnuje karta Papieżyca. Dobrze, jeśli jego kasą zawiaduje kobieta, albo przynajmniej mu doradza. Będzie miała dobrą rękę do pieniędzy. Karta oznacza również, że w swojej pracy masz, Lwie, dobrą opinię. Ta karta symbolizuje pracownika, który swojej firmie przynosi wymierne korzyści. Podejmuje się trudnych obowiązków i wykonuje je perfekcyjnie. W 2014 r. nadchodzi czas równowagi. Karta zapewnia o szacunku innych wobec ciebie, będziesz uczciwie zarabiać. Może się zdarzyć, że ktoś poprosi cię o pożyczkę. Nie spiesz się, sprawdź intencje. Papieżyca mówi jednak, że pomoc jest słuszna i nie przyniesie strat.

Miłość to karta Czwórka Mieczy. Ale jesteś rozsądny. Twoje decyzje będą przemyślane; zero spontaniczności, wariactwa. W 2014 roku zarządzisz uczuciami jak finansami, piątka z ekonomii. Będzie kalkulacja, realna ocena strat i zysków, porządek. I wcale tego nie pożałujesz, Lwie. (GKM)
 • Panna musi podjąć zdecydowane kroki 

 Zalety Panny to praktyczny umysł, zdolność analizy i syntezy, współpraca oraz talent organizacyjny. W 2014 roku sukces jest w twoim zasięgu, ale kieruj się logiką, bo w tym akurat jesteś mistrzem 

Urodzeni pod znakiem Panny (23.08-22.09) są wiadomo; rozsądni i zrównoważeni. Często wybierają zawód urzędnika lub prawnika. Zaradni, pewni siebie, logiczni, uważają, że wszystko wiedzą najlepiej. Ale traktują to tak naturalnie, że inni nawet przyznają im rację. Dokładni, wierzą tylko w to, co widzą. Ich wnikliwość i racjonalność są też cenione w zawodach związanych z finansami. Panny nie rozumieją, dlaczego inni kłamią, mataczą, nie dotrzymują obietnic, fantazjują. Im się to nigdy nie zdarza. Wolą milczeć niż kłamać, a gdy cierpliwość się wyczerpie, wyrzucają kawę na ławę. Są poukładani i dojrzali, lekkomyślnych traktują z pobłażaniem. Miłość to dla nich kontrakt na wieki. Ale partnera wcale nie rozpieszczają, miłość ma działać sprawnie jak trybik w maszynie. A jeśli nie? Panny ukrywają swoje problemy tak głęboko, że odbija się to na ich zdrowiu.

Jeśli chcesz zauroczyć Pannę, mówią eksperci od randek, opowiadaj jej o tym, gdzie najlepiej ulokować pieniądze, co się opłaca, ile masz środków na koncie. Jeśli kogoś dobrze oceni, szybko dąży do ślubu. Potem jest wiernym i odpowiedzialnym partnerem. Dlatego warto się o nią starać.

Według dawnych astrologów, Panny mają taki nos, który nie pasuje do twarzy. Mówią zwykle niewiele, ważą słowa. Z biegiem czasu ich szczupła sylwetka staje się okrągła, ale trudno im zmienić dietę, bo to ich rozwinięty mózg domaga się kalorii.
Zalety Panny to logiczny umysł, zdolność analizy i syntezy, umiejętność współpracy i talenty organizacyjne. Wady to krytykanctwo, nieczułość, brak empatii, skrytość i zamknięty charakter.

Rok 2014 upłynie Pannom pod znakiem Królowej Mieczy. To znaczy, że możesz pozbyć się zmartwień, jeśli podejmiesz zdecydowane kroki. Powodzenie jest w twoim zasięgu, ale kieruj się logiką, bo w tym jesteś mistrzem. Pilnuj terminów, odbieraj pisma z urzędu, oceń realnie sytuację w związku. Królowa Mieczy ostrzega, że jeśli sama Panna nie uporządkuje swoich spraw, to ktoś to może zrobić za nią, a to zaboli. Ta karta zachęca do szybkiego działania w czasie kryzysu, bo wszystko dobrze się ułoży. To symbol uzdrowienia po gorzkim lekarstwie.

 Karta finansów Panny to Sąd Ostateczny. Chroni ona dobytek tych osób, które postępują uczciwie. Jeśli tak nie jest, mogą pojawić się kłopoty. Uczciwi niech śpią spokojnie, ich rozsądne postępowanie zostanie nagrodzone. Ta karta to symbol duchowej dojrzałości. Wskazuje na kogoś, kto słucha, obserwuje i zapamiętuje, żeby wykorzystać swoje doświadczenia w finansowych operacjach. Fortuna będzie ci sprzyjać w 2014 roku, jest to zapisane w gwiazdach.

Miłosne sprawy Panien symbolizuje Dwójka Pucharów. To miła równowaga z odrobiną nudy. W 2014 roku lepiej ci będzie, Panno, z kimś u boku. Nie bój się komuś zaufać, podzielić się czasem i sercem. Twoje uczucie będzie odwzajemnione. Zadbaj o rozry-wkę i wspólny wypoczynek. A może poznasz kogoś, kto ma dziecko? Karta podpowiada, że nie ma się czego bać, bo wszystko ułoży się pomyślnie. (GKM)
 • Waga tym razem będzie w centrum uwagi 

 Zalety Wagi to talenty artystyczne, pogoda ducha, poczucie taktu, skromność i uprzejmość. W 2014 roku kłopoty finansowe już się skończyły i zaczyna się okres prosperity. Korzystaj z szans 

Waga (23.09-23.10) jest urodziwa i ambitna. Nie zostawia nikogo bez wsparcia. Pełna pożytecznych rad dla innych, czasem jednak zaniedbuje swoje życie osobiste. Jest tolerancyjna, wiele wybacza, ale potrafi powiedzieć dość. Znak Wagi przynosi pracowitość, odporność na przeciwieństwa losu, również niełatwy charakter. Jest skryta, pełna niepokoju, rzadko ujawnia swoje prawdziwe uczucia. W sytuacji zagrożenia potrafi zaadaptować się do każdej sytuacji, chociaż płaci za to zdrowiem. Nie przyznaje się do porażki. Mimo życiowych ciosów jest pogodna, ma poczucie humoru i dobry gust. Zawsze jest zadbana i elegancka.

Magiczne ekspertki od randek mówią, że najlepiej flirtuje się z Wagą. To czarujący znak, który roztacza silny urok. Nawet mimochodem zawraca komuś w głowie, nawet o tym nie wiedząc. Waga dba o swój wygląd, a przede wszystkim o to, żeby innym było z nią miło. Lubi też się sprawdzać. Dlatego zdarza się, że po zauroczeniu kogoś wraca sobie spokojnie do domu, wkłada ciepłe kapcie i patrzy w telewizor. A urzeczona ofiara nie może spać, szaleje z miłości i pisze wiersze.

Dawni astrolodzy uznali, że typowa Waga jest po prostu ładna. Ma harmonijną sylwetkę, jej wygląd często budzi ciepło i sympatię. Kobiety są delikatnej budowy, a panowie mogą grać w filmie amantów. Wagi poruszają się bardzo lekko, tanecznie i długo są młode.

Zalety Wag to talenty i zainteresowania artystyczne, pogoda ducha, poczucie taktu, skromność i uprzejmość.

Ale Wagi mają czasem także wady. To próżność, lenistwo, przewrażliwienie, nieśmiałość, brak silnej woli i skrytość.
Rok 2014 upłynie Wagom pod znakiem karty Cesarza. To znaczy, że znajdą się w centrum zainteresowania; twoje opinie, Wago, będą się liczyć. Podejmiesz wiele rozsądnych decyzji. Kompetencje Wag zostaną docenione przez zwierzchników, a może czeka je awans. Ich rola w 2014 roku to pozycja stratega, który naprawia cudze błędy. Poproszą cię, Wago, o pomoc tam, gdzie sytuacja jest kryzysowa, a twoje mądre postępowanie ukaże cię w jak najlepszym świetle. Nie zawiedziesz niczyich oczekiwań.

Cesarz zapowiada także dobre zdrowie i powodzenie finansowe. Mówi także, że kłopoty finansowe już się skończyły i zaczyna się okres prosperity. Korzystaj, Wago, w 2014 roku z dobrych aspektów w każdej dziedzinie twojego życia. Mogą także spełnić się twoje marzenia, również dotyczące uczuć.

Poznany w tym roku partner okaże się tym właściwym. To czas protekcji losu. Słowem, twoje ambicje zostaną zaspokojone, a serce ukojone.

O finansach Wag mówi karta Królowej Kielichów. To intuicja podpowie Wagom, jakie decyzje w sprawach pieniędzy powinna podjąć. W 2014 roku wykażą się życiową zaradnością, pozytywnym myśleniem, umiejętnością dzielenia się z innymi. Sporo wydatków pochłonie dom i rodzina, bo karta Królowej Kielichów podkreśla opiekuńczość. Karta oznacza również, że Wagi mogą liczyć na wsparcie finansowe bliskich kobiet.
O miłości w 2014 roku mówi karta Trzech Pentakli. Karta zaznacza, że z partnerem będą Wagę łączyć różne przedsięwzięcia, może jakieś inwestycje. To właśnie wspólne zadania pozwolą singlom na poznanie kogoś od serca, a pary jeszcze bardziej zbliżą się do siebie. Trzy Pentakle zapowiadają także szczęśliwe powiększenie rodziny. W 2014 roku Wagi będą miały z kim dzielić się swoją radością. (GKM)
 • Strzelec ma pełny trzos i powodzenie 

 Zaletami Strzelców są ich dążenie do wiedzy, szerokie horyzonty, dobroć, optymizm i uroda. W 2014 roku tarot wróży im powodzenie w finansach, sukcesy zawodowe i plany sercowe 

Strzelec (23.11-21.12) jest przyjazny światu, atrakcyjny, młody duchem. Nie zamartwia się historią i przyszłością, żyje dniem dzisiejszym. Stawia na nowoczesność. Potrafi oderwać się od złych wspomnień i czerpie siły z tego, co w jego życiu jest dobre. Jest wyrozumiały wobec innych. Nie ocenia, nie grzebie w duszy, nie manipuluje ludźmi; lubi ich takimi, jakimi są, dlatego zwykle ma wielu przyjaciół. Łatwo wybacza, ma miękkie serce, kocha zwierzęta. Strzelce posiadają wiele talentów i mogą dużo osiągnąć, ale nie zawsze tego chcą. Wyróżniają się energią, poczuciem humoru, miło z nimi przebywać. Wnoszą w życie innych radość i harmonię. Cieszą się dobrym zdrowiem.

Zdaniem ekspertów od randek, jeśli w tłumie ktoś wyróżnia się seksapilem, to na pewno chodzi o Strzelca. Trudno o nieatrakcyjnego przedstawiciela tego znaku. To znak ognisty, otwarty, czasem zbyt szczery. Nie kręci i nie wykorzystuje innych. Jeśli ktoś zdobędzie jego sympatię i zaufanie, to zostanie jego przyjacielem do końca życia. Jest też uczciwy. Strzelec nie lubi grać na dwa fronty.

Zdaniem dawnych astrologów, Strzelce nie mają typowego wyglądu. Ale ich twarz ma zwykle dumny wyraz, włosy są mocne, nos często bywa grecki, figura zgrabna i zwinna. Wśród Strzelców jest wiele osób urodziwych i przystojnych.

Zaletami Strzelców jest ich stałe dążenie do wiedzy, szerokie horyzonty, dobroć, optymizm, poczucie sprawiedliwości i etyka. Ale są także i wady. To zarozumiałość, niestałość, pogoń za nowymi wrażeniami i skłonność do ryzyka.

2014 rok upłynie Strzelcom pod znakiem karty As Pentakli. Pojawi się szansa, że osiągną w życiu zawodowym to, co dla nich najważniejsze. Może chodzić o dobre zarobki, ale także o szacunek i prestiż, lub o oferty lepszej pracy czy dodatkowych, zyskownych zleceń. As Pentakli jest zawsze dobrą wróżbą na przyszłość.

Nie tylko Strzelec będzie zadowolony ze swoich osiągnięć, również jego szefowie nie poskąpią mu pochwał. Ta karta to najlepsza wróżba dla osób zajmujących się handlem i finansami. As Pentakli wskazuje także, że w 2014 roku można liczyć na powodzenie w grach liczbowych i prezenty. 
Uda się Strzelcom korzystnie rozwiązać jakiś ważny problem rodzinny związany z niezależnością, z mieszkaniem. As Pentakli zapowiada dobre zdrowie, zakończenie niezrealizowanych dotąd planów, korzystną zmianę zawodową. Jeśli szykuje się sprawa sądowa, to wygrana jest pewna. A może chodzi o ślub i udane weselisko? Może też chodzić o spłacony w terminie kredyt lub jego otrzymanie.

O finansach mówi też karta Dziesiątka Kielichów. Potwierdza poprzednią wróżbę. To karta stabilizacji i powodzenia. Dostaniesz uczciwie zarobione pieniądze albo zasłużoną premię. W każdym razie w 2014 roku czeka cię lepsza kondycja finansowa niż się spodziewasz. Ta karta jest jak promyk słońca w deszczowy dzień, zapowiada optymizm i nadzieję, że pozwolisz sobie na wymarzony wydatek. Ale jednak odłóż coś na przyszłość, bo Dziesiątka Kielichów wskazuje na potrzeby rodziny.

O miłości mówi karta Rycerza Buław. Ta karta zapewnia dobre okazje, kruszy serca płci przeciwnej, dba o sukcesy Strzelca i o dobrą zabawę. Ale Rycerz zachowuje się po rycersku, więc podboje zakończą się miłym pokojem. Buławy są honorowe, więc kto wie, czy nie zapadnie decyzja o oświadczynach. Pamiętaj o tym, wy-bierając się na imprezę. (GKM)
 • Skorpion szuka nowej drogi w swym życiu 

 Zaletami Skorpionów są ich inteligencja, pasja i odwaga. Są wytrwałe, pomysłowe i błyskotliwe. Tarot w 2014 roku wróży im wiele zmian zawodowych i w życiu osobistym. Zamarzą o wolności 

Skorpion (24.10-22.11) cieszy się autorytetem, potrafi przekonać do swoich racji, udaje mu się także bez trudu manipulować innymi. Jest pełen kontrastów, zaskakuje swoimi reakcjami. Często brakuje mu elastyczności i współczucia, jednak opiera się na nim wielu ludzi. To i tak lepszy pracownik niż osobisty partner. Potrafi ukrywać własne uczucia, snuje plany na boku. Ludzie go lubią, ale też trochę się obawiają. Skorpion niechętnie przyznaje się do własnych słabości, woli znać cudze. Dba o swój wizerunek, chce wypaść lepiej niż jest naprawdę. Jego tajemnicą jest duża oszczędność czy nawet skąpstwo wobec innych, chociaż ma szczęście do pieniędzy. Długo pamięta krzywdy. W miłości ceni umiarkowanie, nie traci szybko głowy, chociaż jest mało odporny na pokusy.

Eksperci od randek mówią, że jeśli ma być niegrzeczna, to tylko ze Skorpionem. To najbardziej namiętny ze wszystkich znaków. Zauroczonej ofierze nie przepuści, co nie znaczy, że na drugi dzień rozpozna swoją zdobycz. Bardzo mocno oddziela seks od miłości. Skorpion bardzo kocha swoją rodzinę i da się dla niej pokroić.

Dawni astrolodzy uważali, że w wyglądzie Skorpionów najważniejsze są oczy. Prześwietlają innych na wskroś, są ich ozdobą. Rysy mają dosyć surowe. Są fizycznie sprawni, chociaż nie zawsze uprawiają sport. Można o ich wyglądzie na pewno powiedzieć, że jest intrygujący.

Zaletami Skorpionów są ich inteligencja, pasja i odwaga. Są wytrwałe, pomysłowe, błyskotliwe. To oddani rodzice. Wad też mają sporo; dążą do dominacji, są gwałtowne, ukrywają swoje prawdziwe uczucia i plany.

Rok 2014 upłynie Skorpionom pod znakiem karty Wędrowca. To oznacza, że będą zastanawiać się, jaką drogą iść. Może szykuje im się nowa miłość lub chce zmienić zasady działające w obecnym związku.

A może chodzi o zmianę pracy. W każdym razie Skorpion szybkim krokiem uwolni się od przeszłości. Tym razem nie kalkuluje na zimno, zdaje się na los i swoją intuicję. Czeka na krok drugiej strony, może się jednak nie doczekać. Wędrowiec idzie na ślepo. Jeszcze nie ma fundamentów, żeby budować nową przyszłość, ale już obecna sytuacja go męczy. Ta karta oznacza również, że szykuje się odpoczynek na pieszych wycieczkach, na pielgrzymkach i w miejscach, których dotąd nie znał.

Finansów Skorpiona w 2014 roku będzie pilnował Giermek Kielichów. Miejmy nadzieję, że nie oznacza to kreatywnej księgowości, bo ta karta przynosi twórcze talenty. Giermek to dobre wiadomości. Zapowiada, że ważne spotkanie się uda, kredyt zostanie udzielony, posada się znajdzie. To oczekiwany spokój po burzy. Przyjmij, Skorpionie, podaną ci rękę i bądź dobrej myśli. Nie zastanawiaj się nad logiką wydarzeń, ciesz się cudzym zaufaniem i życzliwością.

O miłości w 2014 roku mówi karta Kochankowie. Co więcej dodać? Ale to oznacza, Skorpionie, że nie będzie łatwo. Będziesz musiał dokonać jakiegoś ważnego wyboru. Czeka cię huśtawka nastrojów, niepewność, uczuciowe rozterki. Ta karta podpowiada; postępuj tak, jak ci w sercu gra. (GKM)
 • Tarot jest wiekowy, pojawił się w Europie już w XIII wieku. Najpierw służył tylko do gry, potem jednak okazało się, że trafnie opowiada o ludzkim losie, układach i uczuciach
Horoskop na 2014:

Symbolika kart tarota nie jest łatwa do zrozumienia, a to, co nieznane, budzi lęk. Rozgłos tarota dowodzi jednak tego, że jest bardzo skuteczny w przewidywaniu przyszłości, ludzkich zamiarów i uczuć. I może dlatego niektórzy uważają, że tarot jest niebezpieczny. Kiedy niedawno na ławce w parku czytałem jedną z książek poświęconą tarotowi medytacyjnemu, podeszła do mnie dziewczyna i z dobrego serca radziła, żebym szkodliwą książkę wrzucił do kosza.
Ale tarota nie należy się bać, chociaż trzeba go traktować z należnym respektem. W końcu przez setki lat nabrał renomy i nadal ma się doskonale.

ZOBACZ KONIECZNIE I PORÓWNAJ:
CHIŃSKI HOROSKOP 2014, CZYLI ROK DREWNIANEGO KONIA


Chociaż w talii tarota nie brakuje groźnie wyglądających kart, nie jest śmiertelnie poważny i można z nim żartować. Dzisiejsze przepowiednie także potraktujmy z dawką humoru i dystansu. A może jego rada da nam jednak do myślenia?

Czytając horoskop na 2014 r. dzielimy się wyraźnie na tych, którzy wierzą we wróżebną moc kart i przeciwników tego poglądu. Tych pierwszych jest jednak więcej, bo około 70 procent. Życiowe doświadczenie przekonuje ich, że pewne cechy charakteru, skłonności i przypadki są nam dane z góry. Można je odczytać za pomocą kart tarota oraz intuicji.

Karty tarota ostrzegają przed zagrożeniami i dają pewne wskazówki, ale człowiek sam musi podejmować życiowe decyzje. Najgorsze, co można zrobić, to uzależnić się od kart. Sławni tarociści mówią, że karty to wyczuwają i nie chcą pomagać tym, którzy całkowicie im się podporządkowują. Ale 20 procent Polaków przyznaje, że przepowiednie mają wpływ na ich postępowanie. 14 procent stale chodzi do wróżki. To pomaga tylko wtedy, gdy rada kart pobudza do samodzielnego myślenia.
1 »
15

Komentarze

zwiń wszystkie wątki najnowsze najstarsze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się

karolina

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

melisa (gość)  •

Fajnie

odpowiedzi (0)

skomentuj

Uwież Opatrznośći Bożej

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Annia (gość)  •

Tylko Jezus Chrystus może każdemu pomóż a nie wróżbici horoskopy ,życie człowieka jest w rękach
Boga i tyle Pan Bóg nie potrzebuje pieniędzy tylko gorącej modlitwy i zawierzenia w niego a wróżbici
bogacą się na ludziach którzy są z ciężkimi głowami, taka jest prawda

odpowiedzi (0)

skomentuj

ToNieKoniecŚwiata

+1 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Beat (gość)  •

Witam! Królowa Nieba i Ziemi w Orędziach z Garabandal, Św. Faustyna, Rozalia Celakówna - pielęgniarka ( której proces wyniesienia na ołtarze, Episkopat utrudnia, hamuje) i Wielka Agnostyczka-Vasula Ryden 2014 była w Polsce zob. Youtube i ostatnio ks. dr. Adam Skwarczyński (uznany przez Episkopat za umysłowo chorego -bo napisał w swojej książce proroczo rok wyboru Polaka papieżem )i też doświadczył tej samej wizji zbliżającego się ok.5-15 min ( ale wrażenie, że trwa kilka godzin) OSTRZEŻENIA dla całego świata, zatrzyma się całe życie planety,Matka Boża mówi w orędziach, zatrzyma sie każdy motor, działające urządzenie ... jak w ostatniej godzinie agonii duszy zobaczysz całe swoje życie szCZegółowo i z rozległymi skutkami swoich poczynań, dobrych i złych z TYM jak powiedział Jezus m.in. Vasuli nie będzie Ci osądzone, jak ma miejsce po śmierci ciała, ale każdy dowie się jaki by go spotkał. Każdy dostanie ostatnią szanse nawrócenia. Wizjonerka Concita z Garabandal pisze, o tym ostrzeżeniu jako owinięcie duszy w ogień oczyszczający, ludzie woleliby umrzeć niż tego drugi raz doświadczyć - po tym ostrzeżeniu ludzie na ulicach, osiedlach w miastach będą się wzajemnie przepraszać żałować. Ludzie bez łaski uświęcającej, jakaś część ??? tego nie przeżyje będą trupy leżeć będą też kolejki kilometrowe do spowiedzi, zgony wycięczonych spowiedników. I TO TO 'ostrzeżenie ' jest wykorzystywane i mylone z KOŃCEM ŚWIATA, o którym tylko BÓG OJCIEC WIE mimo, że po ostrzeżeniu po III-wojnie, Antychryście( 3.5 roku ) będzie jeszcze dany ludzkości ten szczęśliwy czas (ks. Adam Skwarczyński po otrzymanej wizji, pisze, że nawet m.in. robactwo będzie sprzyjać rośliną a rolnicy zapomną o nawozach i ochronie )to czas, który nie został w raju wypełniony historią to ma być krótki okres poprzedzający K.Ś. Pozdrawiam wszystkich.

skomentuj

do Beat

0 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

M. (gość)  •

ale Twoja ortografia czyni Cie niewiarygodna

odpowiedzi (0)

skomentuj

szkoda słów

+1 / 0

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

czytelnik (gość)  •

bo wrózki tylko szukają zeby zarobic a ja nie wierze w wrózby nawet te od cyganek romów tyle róznych ogłoszen w prasie kolorowej wrózek i telewizji ale ja i tak nie wierze w ani jedno słowo nawet w magiczną szklaną kulę amulety szcześcia talismany szczescia szkoda pieniędzy na wrózki z prasy telewizji i wizyt u wrózek i porad

odpowiedzi (0)

skomentuj

szkoda słów

0 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

czytelnik (gość)  •

nie wierze w horoskopy/ tarota wrózby rok temu wysłalem kupon z prasy plus 6 znaczków pocztowych trzeba było wypełnic kupon wysłac znaczki zeby otrzymac bezpłatnie talizman szczęścia niestedy zostałem oszukany zamiast talizmanu otrzymałem co miesiąc horoskopy / oraz blankiet zeby wysłac wrózce co mięsiąc 80 zł wrózka pisała mi ze widziala w swoich snach liczby i ze te pięniadze otrzymam wygrane ale ja nie dałem sie oszukac i juz nie wierze w zadne talizmany szcześcia horoskopy karty tarota bo 10 mięsięcy nie mogłem odczepic się od wrózki więc nie warto wierzyc w wrózki czy w prasie czy telewizji bo minuta z porad u wrózki w tv kosztuje 4. 92 zł minuta

odpowiedzi (0)

skomentuj

czy Redakcja wierzy w te przepowiednie?

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Krzysztof (gość)  •

Mam nadzieję, że nie. Co zatem robią na łamach poważnego dziennika?

odpowiedzi (0)

skomentuj

toż to ciemnogród !

+9 / -18

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

jaga (gość)  •

jak ludzie w XXI wieku wierzyć mogą w horoskopy ? - to dopiero ciemnogród ! To działanie Szatana i ciemnych mocy, tu potrzebne są egzorcyzmy !

skomentuj

Dystans

+13 / -1

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Mała Mi (gość)  •

Droga Jago...
Rozsądny człowiek horoskopy traktuje z przymrużeniem oka i do fanatyzmu mu daleko.
Przywoływanie Szatana jako autorytet też z rozsądkiem się kłóci :)

odpowiedzi (0)

skomentuj

Ciemnogrod LIBERHAMUF to wierzyc w BOKA! BANK

+5 / -5

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

777 PRAWO DO BOGatych ZASADY I PRAWA SUMIENIE EMPATIA MORALNOŚĆ TO DEGENERACJE (gość)  •

GIEŁDA DO SPEKULANTUF I OSZUSTUFF CARiera PO TRUPACH = ZYSK a KARA I SPRAWIEDLIWOŚĆ DO BIEDNYCH A BOGatych UKARZE DIABEŁ PO DOPIYRO PO ŚMIERCI.

odpowiedzi (0)

skomentuj

ciemnogrod

+7 / -10

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

sandraq (gość)  •

Ciemnogrod to wierzyc w BOGA!!!hahahahah

odpowiedzi (0)

skomentuj

Opis całkiem trafny

+3 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Rafal 2014 (gość)  •

Opis co do charakteru zgadza się dość trafnie .Jedynie ,co do apetytu ,to mam umiarkowany i kształty okrągłe są mi obce .Niestety cecha negatywna mojego charakteru ...krytykowanie też dochodzi do głosu .Z tego ,co wyczytałem ,to większość decyzji jest w moich rękach ,ale myślę ,że to tyczy się też innych i nie tylko mnie .Bo tak naprawdę należy kierować się sercem i rozumem ,a podpowiedzi ze strony kart mogą być ,jakąś alternatywą ,a nie przeznaczeniem .

odpowiedzi (0)

skomentuj

bzdura

+6 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

piotr (gość)  •

Byłem z dziewczyną ..wodnikiem ....Opis się nie zgadza z jej charakterem .Ta dziewczyna jest bardzo uparta ,złośliwa i zawzięta wszystko robi na opak i zupełnie ,co innego robi ,a mówi .Kłamie na potęgę i niszczy ,to co chce skutecznie .

skomentuj

Wodnik

0 / -2

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

Kobieta (gość)  •

Ja byłam z mężczyzną Wodnikiem, był bardzo hojny, ale bawidamek, straszny kobieciarz i kłamał na potęgę. Ponadto wydawało mu się, że musi zawsze zabawiać towarzystwo i być dowcipny, co czasem było żałosne i pretensjonalne. Kabotyn.

odpowiedzi (0)

skomentuj

oby ,a jak nie to cwaniactwo lub

0 / -3

Autor komentarza nie dodał zdjęcia

imc, (gość)  •

trzeba przyznac duze oczytanie,,,niektorych ,,,wrozy czy jasnowidzow,,,,
Kojarzenie,intujcja,instynkt i spryt i cwaniactwo przewazaja,,, czasami widoczne z kilometra..Naiwnych nie sieja...
Oprocz tego jest Magia i aktualnie na Kablowce pokazywany Magol z Anglii.Dobry jest...
No i religie laczace obecnie Biblie z Nauka i Wielkim Wybuchem....

odpowiedzi (0)

skomentuj