Mali styliści Silesia City Center Katowice [CASTING 18...

  Mali styliści Silesia City Center Katowice [CASTING 18 STYCZNIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Mali Styliści Silesia City Center
  1/2
  przejdź do galerii

  Mali Styliści Silesia City Center ©Silesia City Center

  Silesia City Center w Katowicach startuje właśnie z zabawą „Mali styliści”, która ma wyłonić 8 małych pasjonatów mody, którzy wezmą udział m.in. w nagraniu reportaży Filipa Chajzera z Dzień Dobry TVN oraz wystąpią w gigantycznym pokazie mody dziecięcej w Silesia City Center. Casting do projektu już 18 stycznia na Placu Nowym w Silesia City Center.
  Silesia poszuka stylistów w… podstawówkach

  Jeśli twoje dziecko marzy o karierze stylisty, bloggera modowego lub po prostu pasjonuje się modą, jest teraz okazja do tego, żeby rozwinęło swoje zainteresowania pod okiem profesjonalistów. Silesia City Center startuje właśnie z zabawą „Mali styliści”, która ma wyłonić 8 małych pasjonatów mody, którzy wezmą udział m.in. w nagraniu reportaży Filipa Chajzera z Dzień Dobry TVN oraz wystąpią w gigantycznym pokazie mody dziecięcej w Silesia City Center. Casting do projektu już 18 stycznia na Placu Nowym w Silesia City Center.

  Rozwiń w dziecku pasję
  Masz w domu małego stylistę lubiącego modę lub małą stylistkę marzącą o ubieraniu największych gwiazd?
  Przyjdź już 18 stycznia o godz. 11 do Silesia City Center. Centrum organizuje casting, podczas którego wyłonionych zostanie 8 małych pasjonatów mody. Do udziału w zabawie mogą zgłaszać się dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Podczas castingu będą musiały one m.in. zaprezentować przed profesjonalnym jury swoją odjechaną stylizację, w której zjawią się na castingu, ich zadaniem będzie także opowiedzenie o swojej modowej pasji.

  Rozbawią widzów w reportażach
  Stawka jest wysoka. 8 dzieci, które przejdzie casting wystąpi w reportażach z udziałem popularnego dziennikarza Dzień Dobry TVN – Filipa Chajzera. Dzieci wcielą się w nich w rolę stylistów. 8 filmów z udziałem małych stylistów trafi następnie pod ocenę facebookowej widowni. To użytkownicy fan page Silesia City Center zadecydują o tym, kto najlepiej sprawdził się w swojej roli.

  - Ten projekt bawi, a jednocześnie rozwija w dzieciach pasję do mody, jest też także alternatywą na nudę podczas zimowych ferii. Biorąc w nim udział najmłodsi mają niezwykłą szansę nie tylko spotkać się ze znanymi ludźmi – blogerami i dziennikarzami, ale także sprawdzić się w terenie w roli stylisty – mówi Ewa Marcinek z Silesia City Center.

  Ale to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowano dla małych stylistów. 8 finalistów będzie miało także okazję spotkać się z dziennikarzami w redakcji Dziennik Zachodni, wezmą oni także udział w największym na Śląsku pokazie mody dziecięcej, który odbędzie się na Placu Tropikalnym 2 lutego. Tego dnia ponad 50 modeli i modelek zaprezentuje modę dziecięcą na gigantycznym wybiegu. Pokaz mody połączony będzie z wielkim finałem „Małych stylistów” podczas którego wręczone zostaną aż 3 nagrody – Wybór Jury, Wybór Silesia City Center oraz Wybór Internautów.

  KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA NA:
  WYDARZENIE ROKU 2013 W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM  *Głośni Ludzie 2013 Roku woj. śląskiego [ODDAJ GŁOS W PLEBISCYCIE]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Najpiękniejsze kolędy [TEKSTY + MUZYKA] Która najlepsza? ZAGŁOSUJ
  *Najlepsze piosenki świąteczne na Boże Narodzenie PLAYLISTA
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama