Ważne
  Studniówka 2014: Zobacz jakie zabawy studniówkowe wymyślają...

  Studniówka 2014: Zobacz jakie zabawy studniówkowe wymyślają maturzyści [WIDEO]

  KAG

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Studniówka 2014: Zobacz jakie zabawy studniówkowe wymyślają maturzyści [WIDEO]
  1/10
  przejdź do galerii

  ©arc

  Skecz, wybór miss czy mistera studniówki, konkurencje dziewczyny kontra chłopaki. Sposobów na spędzenie studniówki jest sporo i tylko od kreatywności organizatorów zależy w jaki sposób zostanie ona spędzona. Część szkół w trakcie studniówkowego balu nie organizuje żadnych zabaw i poprzestaje na tradycyjnym, oficjalnym tańczeniu poloneza. Z kolei inne prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej zwariowanych studniówkowych zabaw. STUDNIÓWKA 2014 - ZABAWY STUDNIÓWKOWE
  STUDNIÓWKA 2014 - ZABAWY STUDNIÓWKOWE

  "Jedzą, piją, lulki palą, Tańce, hulanka, swawola; Ledwie karczmy nie rozwalą, Cha cha, chi chi, hejza, hola! Twardowski siadł w końcu stoła, Podparł się w boki jak basza; „Hulaj dusza! hulaj!” – woła, śmieszy, tumani, przestrasza" - tak rozpoczyna się dzieło "Pani Twardowska" Adama Mickiewicza.

  Nie trudno po latach w słowach polskiego wieszcza narodowego odnaleźć opis dzisiejszej studniówki. Zabawy studniówkowe, organizowane w trakcie tego wieczoru przybierają rozmaite formy. Od klasycznych, spokojnych i tradycyjnych po hulaszcze i ekstrawaganckie.

  Coraz większą popularnością w czasie studniówek cieszą się wszelkiej maści zabawy studniówkowe. Wybory miss i mistera studniówki to coraz częstszy standard, oprócz tego śmieszne skecze, dzikie tańce i wszelkiej maści zabawne konkurencje.

  Maturzystom w wymyślaniu zabaw studniówkowych nie brakuje kreatywności i innowacyjności. Wszelkiej maści przebieranki to studniówkowy standard. Nie zaskakują już jak dawniej, maturzyści starają się więc zaskakiwać pokazując coraz to bardziej śmiałe.

  Skecze to jeden z wielu sposobów na studniówkową zabawę. Dobrym pomysłem są również wszelkiej maści konkurencje czy zawody. Wybory miss oraz mistera studniówki wpisały się w harmonogram wielu zabaw.

  STUDNIÓWKA 2014 - ZABAWY STUDNIÓWKOWE: ZOBACZ JAKIE ZABAWY STUDNIÓWKOWE WYMYŚLAJĄ MATURZYŚCI  KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA NA:
  WYDARZENIE ROKU 2013 W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM  *Zimy w styczniu nie będzie [PROGNOZA POGODY NA STYCZEŃ 2014]
  *Abonament RTV 2014 [OPŁATY, TERMINY, ULGI]
  *Urlop macierzyński i urlop rodzicielski 2014 [ZASADY I TERMINY]
  Codziennie rano najświeższe informacje z woj. śląskiego prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Cztery

   razy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   został powtórzony zwrot "wszelkiej maści". Autor nauczył się nowego słowa?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama