PŚ w skokach w Wiśle: Schlierenzauer wygrał trening [RELACJA...

  PŚ w skokach w Wiśle: Schlierenzauer wygrał trening [RELACJA LIVE + KAMERA LIVE + ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  PŚ W SKOKACH W WIŚLE RELACJA LIVE
  1/6
  przejdź do galerii

  PŚ W SKOKACH W WIŚLE RELACJA LIVE ©Arkadiusz Ławrywianiec

  PŚ w skokach w Wiśle RELACJA LIVE: ZOBACZ KAMERA LIVE + ZDJĘCIA Gregor Schlierenzauer najlepszy na oficjalnym treningu, chociaz nie zaliczył najdłuższego skoku. Kamil Stoch nie skakał.
  PŚ w skokach w Wiśle: Trening zakończony [KAMERA LIVE]

  PŚ W SKOKACH W WIŚLE RELACJA LIVE

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  PŚ W SKOKACH W WIŚLE W OBIEKTYWIE ARKADIUSZA ŁAWRYWIAŃCA


  ZOBACZ KONIECZNIE RELACJA LIVE + KAMERA ONLINE:
  KWALIFIKACJE DO ZAWODÓW PŚ W WIŚLE 2014


  Gregor Schlierenzauer (126,5 m) był najlepszy na oficjalnym treningu przed dzisiejszymi zawodami z cyklu Pucharu Świata w Wiśle. Tuż za nim uplasował się Thomas Diethart i Klemens Murańka, który uzyskał druga odległość 130 m.  Manuel Poppinger i Gregor Schlierenzauer wygrali poranne sesje treningowe przed kwalifikacjami Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kamil Stoch zrezygnował z oddania skoków. Pierwszy z punktów czwartkowego programu przebudził Wisłę - wokół skoczni pojawili się wreszcie kibice, a od rana budowano stoiska z biało-czerwonymi gadżetami.

  - W przeciwieństwie do konkursu, na kwalifikacje są jeszcze bilety - poinformował Andrzej Wąsowicz, wiceprezes PZN i dyrektor skoczni, ale najlepszym potwierdzeniem tego stanu rzeczy była kilkuosobowa kolejka stojąca przed kasą.

  Złote żniwa tradycyjnie zbierali właściciele parkingów w pobliżu Malinki. Chociaż z centrum miasta nie brakowało możliwości przejazu, sporo osób zdecydowało się jednak na podróż samochodem.

  - Przyjechaliśmy z Pomorza, podobnie jak w tamtym roku - opowiadał Hubert, wysiadający z czerwonego forda. - Nie możemy odpuścić takiego wydarzenia, chociaż nie ma co ukrywać, że jednak Zakopane ma zdecydowanie większy rozmach.

  Atmosfera przed kwalifikacjami przypominała jednak tę spod Wielkiej Krokwi. Biało-czerwone grupy gorąco witały polskich zawodników wychodzących z szatni.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Tak nie było jeszcze nigdy

   Franek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nie przypominam sobie takiego sukcesu. w pierwszej dziesiądzce dwóch polaków, w drugiej dwóch, w trzeciej trzech. Siedmiu polaków na miejscach punktowanych ! Brawo !!!

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama