W Katowicach zakończył się III Festiwal Mechatroniki

  W Katowicach zakończył się III Festiwal Mechatroniki

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Zakończył się III Festiwal Mechatroniki, podczas którego odbyły się finały I Olimpiady Mechatroniki.
  Przez dwa dni młodzi pasjonaci techniki tworzyli wizje własnych robotów i konkurowali w umiejętnościach ich programowania. Był to festiwal młodych ludzi zafascynowanych najnowszymi zdobyczami nauki i potrafiących zdobytą wiedzę twórczo wykorzystywać.

  Najbardziej interesujące prezentacje przedstawione podczas festiwalu wyróżniono nagrodami. I miejsce zajął Zespół Szkół Techniczno-Mechanicznych w Bytomiu, II - Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu, III - Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach. Rozstrzygnięto także finały I Olimpiady Mechatroniki. I miejscem uhonorowano Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicach, II - Zespół Elektryczno-Elektronicznych Szkół w Bytomiu, III - Zespół Szkół Technicznych w Bytomiu.

  Festiwal odbywał się w ramach Dni Województwa Śląskiego. Jego organizatorem była Wyższa Szkoła Mechatroniki w Katowicach.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   III Festiwal Mechatroniki

   Marek Holona (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 9 / 5

   Przykro, ze kolejne media podają nieprawdziwą informację. Najbardziej interesującą prezentację przedstawioną podczas festiwalu przedstawił Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. T.Kościuszki z...rozwiń całość

   Przykro, ze kolejne media podają nieprawdziwą informację. Najbardziej interesującą prezentację przedstawioną podczas festiwalu przedstawił Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. T.Kościuszki z Rybnika. Przepisywanie błędnej informacji ze strony Urzędu Marszałkowskiego niestety żle świadczy o gazecie. W razie wątpliwości proszę skontaktować się z organizatorem albo zajrzeć na stronę Kuratorium Oświaty (http://www.kuratorium.katowice.pl/wydarzenia/final-i-olimpiady-mechatroniki)zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama