Manifestacja 12 maja w Jastrzębiu Zdroju jest pewna

  Manifestacja 12 maja w Jastrzębiu Zdroju jest pewna

  MT

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Górnicza manifestacja w Jastrzębiu Zdroju rozpocznie się 12 maja 2009 roku punktualnie o godzinie 9.00. Rozpocznie się pod kopalnią Zofiówka, skąd związkowcy mają przemaszerować pod siedzibę zarządu spółki.
  Chcemy Wam prezesi przynieść do Waszych biur ostatnią szansę możliwości podjęcia dialogu ze stroną społeczną, dialogu z przedstawicielami pracowników jastrzębskich kopalń i przedstawicielami mieszkańców miasta Jastrzębie Zdrój - napisali organizatorzy manifestacji w specjalnym komunikacie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   manifestacja

   Emeryt (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 17 / 12

   Organizatorów manifestacji a jest to bardzo liczna grupa aktywu związkowego zapędzić do roboty pod ziemią, gdyż oni aktywiści manifestują dla utrzymania swoich wysoko płatnych dochodów ,nie...rozwiń całość

   Organizatorów manifestacji a jest to bardzo liczna grupa aktywu związkowego zapędzić do roboty pod ziemią, gdyż oni aktywiści manifestują dla utrzymania swoich wysoko płatnych dochodów ,nie pracując i nie ponosząc żadnej odpowiedzialności na kopalni. Są to pasożyty na ciele ciężko pracujących górników.
   ą tych pasożytów jest ogromna ilość na każdej kopalni w Polsce. Rząd powinien się tym zainteresować, ale ci co rządzą boją się tych nierobów w górnictwie, gdyż znowu przyjadą do Warszawy z kilofami i będą demonstrować niszcząc wszystko po drodze ich przejścia.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo