Chuligani z Bielska zemścili się na samochodzie ochroniarza

  Chuligani z Bielska zemścili się na samochodzie ochroniarza

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dwaj bielszczanie zemścili się na pracowniku ochrony jednego z bielskich lokali niszcząc jego samochód i grożąc mu pozbawieniem życia. Wszystko przez to, że kiedyś zabronił im wstępu do dyskoteki, bo byli pijani.
  Wczoraj wieczorem 23-letni kierowca alfy romeo zatrzymał swój samochód na czerwonym świetle, przed skrzyżowaniem ulic Starobielskiej i Słowackiego w Bielsku-Białej. Obok przechodzili dwaj mężczyźni, w których na widok kierowcy odżyły zadawnione urazy. Podbiegli do niego i siłą wyciągnęli go z samochodu. W czasie szarpaniny zagrozili mu pozbawieniem życia.

  Mężczyzna wyrwał się z rąk oprawców i zaczął uciekać. Wówczas chuligani dali upust swojej agresji niszcząc jego samochód. Skopali karoserię i wybili szyby powodując straty w wysokości 4 000 złotych. W czasie ucieczki pokrzywdzony natknął się na policyjny patrol.

  Policjanci szybko zatrzymali wandali. 28-letni sprawca był trzeźwy, natomiast jego 24-letni kolega miał we krwi przeszło promil alkoholu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Za uszkodzenie mienia i groźby mogą spędzić w więzieniu najbliższe 5 lat.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama