Iza Miko gra w zielony Rybnik

  Iza Miko gra w zielony Rybnik

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Iza Miko, aktorka z Los Angeles, znana z przeboju kinowego Kochaj i tańcz, nagrała filmik promujący akcję rybnickiego stowarzyszenia Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych Gram w zielone.
  Iza Miko, aktorka z Los Angeles, promuje rybnicką akcję Gram w zielone.

  Iza Miko, aktorka z Los Angeles, promuje rybnicką akcję Gram w zielone. ©Bruno Fidrych

  Mimo że jeszcze w Rybniku nie była, kampania społeczna tak jej się spodobała, że postanowiła wesprzeć ją zza oceanu. - Mam nadzieję, że inne miasta wezmą z was przykład. Rybnik górą! Muszę do was przyjechać, bo mi się bardzo podoba, co robicie - mówi z wyraźnym entuzjazmem w nagraniu, które ma trafić przede wszystkim do młodzieży.

  Za udział w reklamówce Miko nie wzięła pieniędzy.
  Filmik z jej udziałem można zobaczyć między innymi na portalu www.zielonyrybnik.pl Jak się okazało, znana twarz dużo łatwiej przemawia do wyobraźni młodych ludzi niż poważne spotkania i kampanie społeczne. Znana twarz łatwiej przemówi do wyobraźni młodych niż poważne debaty

  W internecie można przeczytać sporo głosów poparcia rybnickiej akcji. Stolico, weź się ekologicznie w garść. Popieramy Rybnik! - piszą na stronie internauci z całej Polski.

  Pomysł wciągnięcia do naszej kampanii popularnej aktorki narodził się spontanicznie.
  - Napisaliśmy do pani Miko wiedząc, że jest zwolenniczką ekologii i sama namawia, by dbać o środowisko. Przedstawiliśmy jej wizję kampanii. Idea jej się spodobała i postanowiła zupełnie za darmo wesprzeć nas w naszych działaniach - mówi Emil Nagalewski, specjalista ds. promocji i informacji rybnickiego stowarzyszenia.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama