Wisła: Weekend za połowę ceny

  Wisła: Weekend za połowę ceny

  Wanda Then

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Od piątku do niedzieli trwa akcja "Wisła za półdarmo".
  Prawie 80 pensjonatów, hoteli, restauracji, punktów usługowych i rozrywkowych na cały weekend obniżyło swoje ceny o 50 procent. Nocleg dostępny jest już od 20 zł, górale serwują wiślańską kapuśnicę, placki z wyrzoskami (ok. 7,5 zł), naleśniki, a także pizzę.

  Organizatorzy akcji, Grupa PRC, TWA Group Polska, Wiślańskie Centrum Kultury i miasto Wisła, przygotowali również wiele dodatkowych atrakcji. Będą imprezy grillowe i klubowe, koncerty jazzowe i reggae, pokaz zabytkowych samochodów i występ kabaretu Świerszczychrząszcz.
  Do tego kolej linowa, quady, lodowisko, park linowy i przeprawy samochodami terenowym, gra terenowa "Zdobądź Wisłę", przygodowy mały Rajd Wisły. Niedziela będzie Dniem Barana. Przygotowano konkursy, m.in. ustrzel barana, wybory największego barana Wisły, wspólne beczenie i zjazd baranów, czyli osób spod znaku barana i o nazwisku Baran lub pochodnych.

  - Niższa o połowę cena z pewnością będzie sporą zachętą dla odwiedzających. Szczególnie, gdy wokół słyszy się tyle o kryzysie, a ceny w szczycie sezonu są dla wielu gości barierą - mówi Krzysztof Niedziółka, właściciel nowo otwartego pensjonatu Jaworowa Chata, który uważa, że akcja to znakomity sposób na wypromowanie turystycznej oferty miasta.

  Pierwszą taką akcję Wisła zorganizowała w październiku ubiegłego roku. Wzięło w niej udział 70 obiektów, a w żadnym z 30 pensjonatów nie było wolnych miejsc. Przyjechały tłumy, miasto pękało w szwach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama