Ważne
  Trzy śląskie budynki dostały nagrody w ogólnopolskim...

  Trzy śląskie budynki dostały nagrody w ogólnopolskim konkursie

  MT

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Urząd Miejski w Tychach
  1/4
  przejdź do galerii

  Urząd Miejski w Tychach ©InPlusPR

  Druga edycja konkursu Baumit Fasada Roku cieszyła się ogromną popularnością. O miano najpiękniejszych fasad w pięciu kategoriach rywalizowały 93 obiekty z całego kraju. jak się okazuje - trzy obiekty z naszego województwa zdobyły główne nagrody. To budynek Urzędu Miasta w Tychach, blok mieszkalny w Tychach oraz pawilon handlowy w Jaworznie.

  Budynek Urzędu Miasta w Tychach rywalizował z 18 innymi obiektami w kategorii Budynek z wielkiej płyty po rekonstrukcji i adaptacji.


  W kategorii Budynek po rekonstrukcji i adaptacji (poza budynkami z wielkiej płyty) zwyciężył obiekt mieszkalny z Tychów. Obydwa zgłoszenia na konkurs nadesłał Zakład Remontowo - Budowlany Bronisław Malik.

  Natomiast w kategorii Nowy budynek do 1000 m2 jury za najlepszą realizację uznało obiekt handlowy z Jaworzna (rywalizował z 7 innymi projektami). Zgłoszenie na konkurs nadesłała firma EKO-TERMO Taborski.

  Zwycięzcy otrzymali statuetki i nagrody pieniężne w wysokości 10 000 zł.

  Konkurs Baumit Fasada Roku organizowany jest od kilku lat przez oddziały Baumit w Czechach, Bułgarii, Rumunii i na Słowacji. W Polsce jest to druga edycja konkursu, który na stałe zagościł w terminarzu corocznych akcji organizowanych przez firmę Baumit.

  Ogłoszenie tegorocznych zwycięzców konkursu Baumit Fasada Roku odbyło się we wrocławskiej Hali Stulecia, podczas uroczystej Gali z okazji 15-lecia obecności na polskim rynku firmy Baumit.

  Głównym celem konkursu było wyłonienie najlepszych realizacji budowlanych, na których elewacji zastosowano kompletną technologię Baumit: system ociepleń, system tynkowy z wykończeniem oraz program produktów renowacyjnych z wykończeniem.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama