Pedofil z Katowic usiłował zgwałcić 9-letnią dziewczynkę w...

  Pedofil z Katowic usiłował zgwałcić 9-letnią dziewczynkę w Krakowie

  MT, RMFFM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Krakowa przesłuchują mieszkańca Katowic, który w niedzielę porwał dziewczynkę z podkrakowskich Mogilan. Na szczęście mu uciekła.
  - Dziewięciolatka została uprowadzona przez kierowcę-pedofila, kiedy w niedzielę po południu wracała piechotą do domu - dowiedział się reporter RMF FM Marek Balawajder. Na szczęście dziecku udało się uciec. Mężczyzna został zatrzymany.

  - Mężczyzna zatrzymał się przy idącej poboczem dziewczynce i najpierw zapytał ją o drogę. Po kilkunastu sekundach, kiedy nikt nie przejeżdżał, błyskawicznie wciągnął dziecko do środka dostawczego busa i odjechał.

  Po przejechaniu kilkunastu kilometrów zatrzymał się w ustronnym miejscu, w sąsiedniej miejscowości. Tam rzucił się na dziewczynkę próbując ją zgwałcić. 9-latka zaczęła się bronić. W czasie szamotaniny cudem udało sie jej otworzyć drzwi i uciec.

  Spłoszony pedofil odjechał w stronę Krakowa. Kilkanaście minut później, dziewczynkę odnaleźli rodzice, którzy powiadomili policję.

  Niespełna godzinę później na wysokość Wieliczki doszło do kolizji drogowej. Jak się okazało sprawcą był właśnie poszukiwany pedofil.

  Zatrzymany przez policję 53-letni mieszkaniec Katowic jest przesłuchiwany przez policję, która sprawdza, czy nie jest on sprawcą podobnych przestępstw - podało radio RMF FM.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama