Dwa dni bez komórki

  Dwa dni bez komórki

  Marcin Twaróg pisze bloga za darmo

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Przeżyłem. Było ciężko, ale dałem rady. Nigdy więcej takiego koszmaru!
  Ale po kolei. Pojechałem w odwiedziny do mamy i zapomniałem u niej telefonu komórkowego. Spieszyłem się do pracy więc powrót 60 km w skwarze nie wchodził w grę. Postanowiłem przeprowadzić na sobie doświadczenie - czy wytrzymam bez telefonu komórkowego.

  Skoro piszę te słowa po zakończeniu doświadczenia, to znaczy że przeżyłem. Fakt. Tylko nie wiem, czy czasem konsekwencje nie odbiją się negatywnie na moim zdrowiu za 5-10 lat. Kto wie.

  Bez komórki jak bez ręki - to popularne hasło jest zbyt słabe. Bez komórki jak bez głowy - to zdecydowanie lepiej oddaje moje przeżycia.

  Umówiłem się z kolegą na krótkie spotkanie, abu zobaczyć jego nowy dom. Już wsiadałem do auta, gdy uzmysłowiłem sobie, że nie pamiętam adresu. Odruchowo złapałem za kieszeń w poszukiwaniu telefonu. NIE MA GO!

  Robiłem porządki w piwnicy i chciałem część gratów przenieść do piwnicy kuzyna żony, gdyż ma większy metraż. Postanowiłm więc go uprzedzić. Złapałem odruchowo za kieszeń w poszukiwaniu telefonu. NIE MA GO!

  Miałem zadzwonić do szkoły syna, aby uprzedzić, że przez kilak następnych dni nie będzie chodził. Złapałem odruchowo za kieszeń w poszukiwaniu telefonu. NIE MA GO!

  I tak w koło Macieju! Nawet nie miałem zadzwonić z innego telefonu, bo przecież numery kolegów, szkoły itd. zapisane są w komórce, której NIE MAM! Koszmar równy scenariuszowi filmu pt. Piła.

  Wreszcie po dwóch dniach dotarłem do domu mamy i odnalazłem komórkę. Oczywiście padła. Gdy ją naładowałem okazało się, że zanotowała 34 nieodebrane rozmowy, 7 pozostawionych wiadomości głosowych i 16 wiadomości SMS.

  Doświadczenie zakończyło się. Królik przeżył. Ale co to za życie!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama