XVI Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa...

  XVI Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego w Bielsku Białej

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Fundacja na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej wspólnie z Komendą Miejską Policji w Bielsku-Białej organizuje w dniach 30 - 31 maja XVI Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego, które odbędą się na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej i Miasteczka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej.
  Impreza ma na celu propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, znajomości przepisów oraz sposobów unikania zagrożeń wynikających z rozwoju komunikacji samochodowej. Adresowana jest przede wszystkim do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, których drużyny rywalizować będą o cenne nagrody.

  W czasie imprezy można przystąpić do egzaminu praktycznego na kartę rowerową i motorowerową, a także sprawdzić umiejętności jazdy rowerem na torze przeszkód. Na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego na bielskich Błoniach - w dniu 30 maja od 14.00-19.00 oraz w dniu 31 maja od 15.00-19.00 policjanci sprawdzać będą umiejętności praktyczne wymagane do karty rowerowej i motorowerowej (tylko dla posiadaczy arkuszy zaliczeń wydanych przez dyrekcje szkół).

  W czasie trwania imprezy wystąpią zespoły Młodzieżowego Domu Kultury oraz zespół Ivan Mladek i Banjo Band oraz Don Wasyl i Cygańskie Gwiazdy.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama