Bielska policja prosi o kontakt rozmówcę, który dzwonił w...

Bielska policja prosi o kontakt rozmówcę, który dzwonił w sprawie zaginionej Joanny Surowieckiej

RP

Dziennik Zachodni

Dziennik Zachodni

We wtorek rozmówca skontaktował się telefonicznie z oficerem dyżurnym bielskiej Policji, informując o odnalezieniu rzeczy osobistych należących do zaginionej Joanny Surowieckiej. Osobę tę prosimy o ponowny, pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego zajmującymi się poszukiwaniem zaginionej - nr tel. (033) 8121364, nr tel. alarmowych - 997, 112.
Anonimowy rozmówca stwierdził, że odnalazł rzeczy osobiste należące do zaginionej Joanny Surowieckiej. Niestety, po krótkiej rozmowie przerwał połączenie, nie wskazując miejsca ewentualnego przechowywania przedmiotów należących do zaginionej. Ustalono, iż połączenie nawiązano z budki telefonicznej z terenu Bielska-Białej. Osobę, która nawiązała kontakt i przekazała powyższe informacje prosimy o ponowny, pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, zajmującymi się poszukiwaniem zaginionej - nr tel. (033) 8121364, nr tel. alarmowych - 997, 112.

Dla przypomnienia - Joanna Surowiecka (ur. 29 czerwca 1986r. zam. Czechowice-Dziedzice, ul. Renarda 19), wyszła z domu 7 czerwca 2006 r. z zamiarem udania się do Katowic na egzamin. Jest studentką pierwszego roku Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Miała jechać pociągiem ze stacji kolejowej Goczałkowice Zdrój, który odjeżdżał o godzinie 9.02. Na stację kolejową najprawdopodobniej nie dotarła. Kilka minut po wyjściu z domu Joanna wysłała sms-a do swojego kolegi, z którym umówiła się na dworcu. Gdy kolega próbował odpowiedzieć na wiadomość, telefon Joanny już nie odpowiadał.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ulicy Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 8121280 lub najbliższą jednostką Policji - tel. 997 i 112. Informacje można również przekazywać pod bezpłatny numer infolinii Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - 0-800-16-30-90.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

DZ poleca

Wideo