Koniec licytacji pamiątek po Stadionie Śląskim

  Koniec licytacji pamiątek po Stadionie Śląskim

  Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  222 przedmioty ze Stadionu Śląskiego były wystawione na aukcję Zagraj o Śląski, która prowadzona była na stronie www.silesia-region.pl/slaski2012/aukcja/.
  11 tysięcy 609 złotych uzyskano z aukcji "Zagraj o Śląski" prowadzonej przez cały czerwiec na stronie www.silesia-region.pl/slaski 2012/aukcja/. Nabywców znalazło tylko 59 z 222 wystawionych na sprzedaż przedmiotów.

  Największą kwotę - 2.555 zł uzyskano za projekt mozaiki piłka nożna, natomiast najwięcej chętnych - po czterech - ubiegało się o stadionowe krzesełko nr 1 oraz piłki z autografami znanych piłkarzy i trenerów. Większość z wystawionych na aukcję 150 krzesełek i 50 reflektorów Śląskiego nie spotkała się z zainteresowaniem kupujących.

  Organizatorami tej słabo rozreklamowanej i cieszącej się niewielkim zainteresowaniem aukcji byli Urząd Marszałkowski, Stadion Śląski, Telekomunikacja Polska SA oraz Fundacja dla Śląska. Pozyskane z niej pieniądze zostaną w całości przekazane na renowację rzeźb o tematyce sportowej znajdujące się w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku oraz remont mozaiki Henryka Koby-lińskiego i Henryka Holeckiego znajdującej się nad wejściem do hotelu Stadionu Śląskiego.

  Wylicytowane przedmioty można będzie odbierać w drugiej połowie października. Rzeczy, które nie znalazły nabywców przechodzą na własność Fundacji dla Śląska.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Powinni jeszcze wylicytować czerwone kartki

   piotrek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 14 / 20

   i dać je organizatorom tej licytacji za jej rozreklamowanie.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama