Ruda Śląska: Lokalne rabaty na kryzys

  Ruda Śląska: Lokalne rabaty na kryzys

  AW

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Powszechne zniżki przy zakupach w rudzkich firmach mają być receptą na gospodarczy impas i odciąży portfele mieszkańców. Takie jest przynajmniej założenie programu pn. "Rudzka Karta Rabatowa", jaki patronatem objął prezydent Andrzej Stania.
  - Jestem przekonany, że ten pomysł może przyczynić się do wzmocnienia sektora przedsiębiorczości, jak i do wzrostu oszczędności rudzian - twierdzi prezydent Rudy Śląskiej.

  Wykaz firm, które włączyły się do programu, jest stale aktualizowany na stronie internetowej pod adresem www.rudaslaska.com.pl.

  Aby otrzymać kartę rabatową, wystarczy zrobić zakupy w jednej z tych firm i wyrazić chęć otrzymania karty.

  - Wysokość rabatu czy dodatkowe warunki otrzymania zniżek ustalają już sami przedsiębiorcy - mówi Aleksandra Salwiczek z firmy Silnet, organizatora i pomysłodawcy projektu.

  Karta wystawiana na okaziciela jest bezpłatna i łatwa w użyciu, zaś sklepy i firmy, które ją honorują, oznaczone są specjalną naklejką.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama