Dziś kończy się rekrutacja na niektóre kierunki na...

  Dziś kończy się rekrutacja na niektóre kierunki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dziś kończy się rekrutacja na niektóre kierunki studiów na Uniwersytecie Śląskim w roku akademickim 2009/2010. Kandydaci na studia stacjonarne pierwszego stopnia (licencjackie), drugiego stopnia (magisterskie) i jednolite magisterskie mogą rejestrować się przez Internet.
  Internetową Rejestracją Kandydatów (IRK) objęte są wszystkie rodzaje studiów (pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolite magisterskie), prowadzone zarówno w trybie stacjonarnym jak i niestacjonarnym. IRK została wprowadzona na Uniwersytecie Śląskim trzy lata temu i znacznie przyspieszyła proces kompletowanie danych kandydatów na studia, a dla przyszłych żaków oznaczała przede wszystkim uproszczenie procedury, ograniczając ją do wypełnienia odpowiednich pól internetowego formularza. Dodatkowo można zarejestrować się z każdego miejsca, w którym tylko znajduje się sieć internetowa.

  Rekrutacja na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie - stacjonarne (dzienne) kończy się dziś.

  Studia I stopnia oraz jednolite magisterskie - niestacjonarne (zaoczne lub wieczorowe), studia II stopnia uzupełniające magisterskie - stacjonarne (dzienne), II stopnia uzupełniające magisterskie - niestacjonarne ( zaoczne ) prowadzą rekrutację podczas wakacji, na niektóre kierunki nawet do połowy września. Wszystkie szczegółowe informacje na temat harmonogramu rekrutacji uzyskać można na stronie internetowej kandydat.us.edu.pl.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama