Ważne
  Katowice: Edukacja może zdobywać pieniądze w konkursach

  Katowice: Edukacja może zdobywać pieniądze w konkursach

  RP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W tym roku Zarząd Województwa Śląskiego przeznaczył 330 tys. zł. na konkursy w dziedzinie edukacji publicznej.
  I Konkurs ofert w dziedzinie edukacji publicznej ma na celu wspomaganie i rozwijanie uzdolnień dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem popularyzacji przedmiotów matematyczno - przyrodniczych i technicznych. Na realizację konkursu przeznaczono kwotę 180.000 złotych.

  Do tej pory rozstrzygnięto trzy edycje i dofinansowano 17 projektów na łączną kwotę 127, 5 tys. złotych. Do czwartej edycji można składać oferty do dnia 11 września 2009 roku, natomiast rozstrzygnięcie nastąpi do 11 października 2009 roku.

  Zamknięto już II konkurs ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie edukacji publicznej, którego celem było wsparcie projektów związanych z osobą Wojciecha Korfantego, 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej oraz 90 rocznicą wybuchu I Powstania Śląskiego. W II otwartym konkursie ofert na zadania publiczne Województwa Śląskiego w dziedzinie edukacji publicznej rozstrzygnięto dwie edycje. Dofinansowano 8 projektów na łączną kwotę 85.500 złotych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama