Bądź grzeczny, bo Trynkiewicz cię zabierze. Czy mamy się...

  Bądź grzeczny, bo Trynkiewicz cię zabierze. Czy mamy się kogo bać? [WIDEO]

  Grażyna Kuźnik

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Mariusz Trynkiewicz, morderca z dobrego domu, opowiadał, jak zabijał dzieci i pozbywał się w lesie ich ciał. Nie miały szans
  1/2
  przejdź do galerii

  Mariusz Trynkiewicz, morderca z dobrego domu, opowiadał, jak zabijał dzieci i pozbywał się w lesie ich ciał. Nie miały szans ©arc.

  Mariusz Trynkiewicz, polski seryjny morderca skazany na karę śmierci, na mocy amnestii zamienioną na 25 lat więzienia, wyjdzie w lutym na wolność. Gdzie zamieszka? Czy zamieszka na Śląsku? W wielu miastach powiało grozą.
  Cała Polska boi się mordercy i pedofila, który wyjdzie z więzienia 11 lutego tego roku. Gdzie osiądzie? Na Śląsku, jak zapowiedział? W specjalnym ośrodku? Co zamierza? Czy żałuje, a może stał się jeszcze większą bestią? Zechce się leczyć? Jaki będzie na wolności?

  - Nikt tego nie wie, pewnie nawet on sam - mówi psycholog dr Renata Rosmus. - Nie chodzi o szerzenie nienawiści do kogoś, kto odbył zasądzoną karę, ale o rozsądek. Ten człowiek już kilka razy tragicznie nadużył społecznego zaufania. Kosztowało to życie czworga dzieci.

  Szef policji o niebezpiecznych skazanych: Nasze działania mogą mieć szeroki zakres - ZOBACZ WIDEO:


  Szef KGP: Policja wymieni się informacjami ze Służbą Więzienną - ZOBACZ WIDEO:


  Dlatego policja w całym kraju szykuje się na wyjście z więzienia takich przestępców jak Trynkiewicz. Wczoraj w Komendzie Głównej Policji odbyła się narada poświęcona działaniom funkcjonariuszy wobec szczególnie niebezpiecznych zabójców, którzy w najbliższym czasie mają opuścić zakłady karne. - Bierzemy na siebie olbrzymią odpowiedzialność. Ale nie mamy innego wyjścia. Musimy naprawić błąd, który wiele lat temu popełnił ktoś, kto zmieniał przepis i nie wziął pod uwagę tego, że takie osoby wyjdą z więzienia - przyznał w programie "Wstajesz i Wiesz" Mariusz Sokołowski z KGP.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama