Bytom: Autobusy kursują po zmienionych trasach

  Bytom: Autobusy kursują po zmienionych trasach

  MT

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W związku z zamknięciem dla ruchu kołowego kolejnego odcinka ulicy Zabrzańskiej w Bytomiu Szombierkach (cd. budowy sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ciągu tej ulicy) KZK GOP informuje, że autobusy linii nr 127, 146, 183, 227 i 744 będą kursowały w tym rejonie po trasach objazdowych w obu kierunkach.
  W okresie zamknięcia skrzyżowania ulic Zabrzańskiej, Orzegowskiej i Tatrzańskiej w Bytomiu Szombierkach (etap VIII), tj. od dnia 18.08.2009. do ok. 24.08.2009. objazd będzie przebiegał:

  - w kierunku do Bobrka i Goduli dla linii nr 146, 183 i 227 od ulicy Zabrzańskiej ulicami: Frycza-Modrzewskiego, Witosa, Orzegowską, Grota-Roweckiego do ul. Zabrzańskiej (Frycza-Modrzewskiego), bez obsługi przystanku Szombierki Ratusz (dot. linii nr 183), ale z obsługą istniejących przystanków Szombierki Orzegowska i Szombierki Godulska (dot. linii nr 183).

  - w kierunku do centrum Bytomia dla linii nr 127 i 146 od ulicy Grota-Roweckiego ulicami: Orzegowską, Witosa i Frycza-Modrzewskiego, bez obsługi przystanków: Szombierki Godulska i Szombierki Ratusz. W zamian będzie obsługiwany tymczasowy przystanek przy ul. Orzegowskiej pomiędzy ulicami Piątka i Witosa. Dla linii nr 183 i 744 trasa objazdowa będzie przebiegała od ulicy Zabrzańskiej ulicami: Puszkina, Rostkowskiego i Karpacką (linia nr 744 dalej ulicami: Zabrzańską, Frycza-Modrzewskiego do ul. Grota-Roweckiego), bez obsługi przystanku Szombierki Ratusz (dot. linii nr 183 i 744), Szombierki Kościół (dot. linii nr 183) i Szombierki Orzegowska (dot. linii nr 744). W zamian zostaną uruchomione przystanki tymczasowe przy ul. Puszkina w rejonie skrzyżowania z ul. Zabrzańską (dot. linii nr 183 i 744) i przy ul. Karpackiej w rejonie skrzyżowania z ul. Zabrzańską (dot. linii nr 183). Linia nr 744 będzie obsługiwała dodatkowo przystanek Szombierki Kościół.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo