Ważne
  Minister Klich wręczył komandosom klucze do mieszkań w...

  Minister Klich wręczył komandosom klucze do mieszkań w Lublińcu

  Bartłomiej Romanek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Bogdan Klich, minister obrony narodowej, wręczył dzisiaj w Lublińcu klucze do nowych lokali rodzinom ośmiu żołnierzy z 1. Pułku Specjalnego Komandosów.
  Bogdan Klich, minister obrony narodowej, wręczył w Lublińcu klucze do nowych lokali rodzinom ośmiu żołnierzy z 1. Pułku Specjalnego Komandosów. Symboliczne przekazanie kluczy miało podsumować budowę nowego wojskowego osiedla mieszkaniowego ze 176 lokalami w Lublińcu, które kosztowało 30 milionów złotych.

  Przyglądając się wizycie ministra Klicha w Lublińcu trudno było się oprzeć wrażeniu, że ta swoista propaganda sukcesu miała zasłonić oczy opinii publicznej, która przez kilka ostatnich dni żyła tylko sprawą generała Waldemara Skrzypczaka.


  - Nie po to było posprzątane, żeby teraz zadeptać - mówił dziennikarzom, którzy chcieli obejrzeć nowe mieszkania, jeden z pracowników Wojskowej Agencji Mieszkaniowej, świetnie wcielając się w rolę gospodarza Michała Anioła z serialu Alternatywy 4.

  Przyjazd ministra, który spóźnił się ponad trzy godziny, najwięcej radości sprawił dzieciom, które bawiły się na pobliskim placu zabaw. - Patrzcie karetka przyjechała - krzyczała jedna z dziewczynek na widok pojazdu Żandarmerii Wojskowej.

  - Przepraszam za spóźnienie, ale przez wydarzenia z kilku ostatnich dni, nie mogłem normalnie pracować. Musiałem nadrobić zaległości - tłumaczył minister.

  Według naszych nieoficjalnych informacji te zaległości były w rzeczywistości gabinetowymi rozmowami w sprawie uciszenia szumu wokół sprawy Skrzypczaka. - Powiedziałem na antenie Radiowej Jedynki, że nie będę już komentował tej sprawy - mówił Klich, który w Sygnałach Dnia nazwał zachowanie Skrzypczaka nieodpowiedzialnym wybrykiem.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (2)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Spostrzegawczy

   .388 LM (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 31

   Dlaczego komandosi nie mają czarnej tarczy, części znaku WS RP ?

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   ortografia

   xuzy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 20 / 36

   Po liczbie nie stawiamy kropki. 1 PSK itp.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama